Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Taneční kroužky - poslední volná místa

Taneční kroužky - poslední volná místa

Taneční kroužky - tancování pro děti

 

Máme poslední volná místa v tanečním kroužku pro mladší i starší děti s naší úžasnou paní učitelkou a tanečnicí Slávkou Gajerovou. Lze nastoupit i v průběhu roku. Cena Vám bude upravena podle počtu zbývajících lekcí do kurzu (konec ledna).

 

Termíny konání kroužků:

úterý 16:00 – 16:45 mladší děti (3-4 roky) ,   cena 1600,- (16 lekcí do konce kurzu)

úterý 17:00 - 18:00 starší děti (5-6 let),  cena 1760,- (16 lekcí do konce kurzu)

Pro děti od 3 do 4 let nabízíme pohybovou a taneční průpravu. Jedná se o základní cvičení na zemi a ve stoje, která podporují rozvoj motoriky, svalového aparátu a koordinaci v prostoru. Koncepce lekce se mísí s pohyby z taneční gymnastiky, lidového tance, baletu a jógy pro děti. Nedílnou součástí jsou také různé tematické pohybové hry a taneční improvizace.

 

Pro děti od 5 do 6 let dále nabízíme lekce klasického tance-baletu. Baletní průprava rozvíjí koordinaci a ladnost pohybů těla. Děti se učí krátké taneční variace za doprovodu klasické hudby. Díky tomu rozvíjejí pohybovou paměť a hudební a estetickou stránku své osobnosti. I v těchto lekcích je nedílnou součástí posilování a protahování svalových skupin, jejichž správná funkce podporuje přirozený růstový vývoj dítěte.

 

Pro závazné přihlášení vyplňte registrační formulář a odešlete ho na náš email info@muskaskolka.cz. Rezervace je platná po zaplacení kroužku. Platbu posílejte na náš účet 22662208/5500, jako poznámku napište název kroužku a jméno dítěte.

Více informací k odpoledním kroužkům Vám rádi sdělíme i telefonicky.

Kontakty: Jana Křížová tel.: 774 426 009, krizova@muskaskolka.cz

Přiložen soubor: Přihláška do kurzu 1.pol. 2017/2018 (55,71 kB)


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“