Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Mateřská umělecká školka MuŠka - Soukromá mateřská školka na Praze 10 Petrovice

Mateřská umělecká školka MuŠka na Praze 10 s otevřenou náručí vítá všechny děti od 2 do 7 let, které rády zpívají, tančí, kreslí, malují, nebo jen jednoduše rády poznávají svět.

MuŠka je akreditovaná mateřská školka s uměleckým vzdělávacím programem. Děti si od nás odnesou nejen umělecké vzdělání, ale také spousty krásných radostných zážitků.

Každý u nás má individuální přístup, který dětem umožní naplno se rozvíjet, objevit případný talent a skvěle se připravit na základní školu.

Anglicko-umělecká třída

Bohatý umělecký program a perfektní znalost angličtiny? To je umělecká třída s každodenní výukou anglického jazyka pod vedením rodilé mluvčí.

„Jsme víc než Anglická školka“

čtěte více...

Česko-umělecká třída

Náš nadstandardní umělecký program rozvíjí děti a jejich nadání přirozeným způsobem.  Děti se učí prostřednictvím her s ohledem na jejich věk a individuální schopnosti.
   
„Jsme školka, kam budete rádi chodit i Vy“

čtěte více....

PROČ si vybrat zrovna soukromou mateřskou školku MuŠku?

  • Školka má unikátní vzdělávací umělecký koncept
  • Anglicko-umělecká třída
  • Hudba, tanec (pohyb) a výtvarné umění jsou nejkrásnější prostředky k výchově Vašich dětí
  • Maximální péče od kvalitních pedagogů a odborníků
  • Dlouhá otevírací doba 7:30 - 18:00 hod
  • Jsme akreditovanou školkou MŠMT pro děti od 2 let
  • Krásné rodinné prostředí a velká vlastní zahrada s hřištěm

Umělecké kroužky

Naše mateřská školka MuŠka je unikátní svým hudebním, tanečním a výtvarným zaměřením. Děti se učí umění prostřednictvím her s ohledem na jejich věk a individuální schopnosti dítěte. Vždy se jim věnují odborníci z jednotlivých uměleckých obor.

čtěte více...

Individuální přístup

Kromě zaměření na umělecké obory jsme tradiční soukromou mateřskou školkou, ovšem s nadstandartním programem pro děti a velkým množstvím doprovodných pravidelných i nepravidelných aktivit. Jezdíme s dětmi na výlety, na školku v přírodě, do divadel, za zážitky a poznáním.

čtěte více...

Chcete přihlásit své dítě do školky nebo se nejprve k nám podívat?

Domluvte si schůzku s naší paní ředitelkou Janou Křížovou
tel.: 774 426 009, e-mail krizova@muskaskolka.cz.


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku