Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Balet - klasický tanec

BALET - tancování pro děti

V budově školky se nachází krásný taneční sál, který je vybaven velkým zrcadlem a baletními tyčemi. Sál je ideální pro tancování dětí v malé skupince.

 

Pro děti od 4 do 7 let dále nabízíme lekce klasického tance-baletu. Baletní průprava rozvíjí koordinaci a ladnost pohybů těla. Děti se učí krátké taneční variace za doprovodu klasické hudby. Díky tomu rozvíjejí pohybovou paměť a hudební a estetickou stránku své osobnosti. I v těchto lekcích je nedílnou součástí posilování a protahování svalových skupin, jejichž správná funkce podporuje přirozený růstový vývoj dítěte.

Konání kroužku:

úterý 16:15 - 17:15  (4-7 let)

cena za 2. čtvrtletí 1760,- Kč (11 lekcí, 60 minut)

Kroužky probíhají 2.čtvrtletí od 6. 12. 2021 do 4. 3. 2022 mimo Vánoce (20.12.2021-2.1.2022).

  • 10% sleva při objednání 3 a více kroužků

Pro přihlášení vyplňte registraci:

REGISTRACE ZDE

Rezervace je platná po zaplacení kurzovného na bankovní účet 22662208/5500, jako poznámku napište název kroužku a jméno dítěte.V případě dalších dotazů na odpolední kroužky ve školce MuŠka prosím pište na info@muskaskolka.cz nebo kontaktujte přímo paní ředitelku Janu Křížovou na tel.: 774 426 009.

 

Bc. Karolína Němcová - tanečnice a lektorka tanečního kroužku

Karolína již od školního věku věnovala veškerý volný čas tanci, zpěvu, moderní gymnastice, hře na flétnu a klavíru. Následně vystudovala prestižní osmiletou Taneční konzervatoř v Praze a nyní dokončuje studium na HAMU v Praze. Chce se stát kvalifikovaným pedagogem a předávat dětem vše, co ji samotnou těší celý život. Lásku k tanci.


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku