Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Hudební kroužek

Pro všechny děti ve věku od 4 do 7 let, které rády zpívají, muzicírují a poslouchají hudbu, otevíráme hudební kroužek s názvem VELKÝ MUZIKANT. V tomto hudebním kroužku v novém kabátě se děti můžou těšit na spousty nových hudebních zážitků a získání vědomostí a dovedností z oblasti hudby. V jednotlivých lekcích se budeme věnovat základům hudební nauky, a to samozřejmě hravou formou. Děti dostanou základy pěvecké techniky, hry na zobcovou flétnu a na piano. Budeme poslouchat hudbu různých žánrů a hudebních období od Baroka po současnost. Součástí jednotlivých lekcí budou i hudební hry pro rozvoj rytmu a hudebního cítění. Rodiče se můžou těšit na fotky a videa z jednotlivých lekcí.

Konání kroužku:

pondělí 16:45 - 17:30

cena 2 250,- Kč

Chtěli byste aby Vaše dítko získalo zájem o hru na nějaký hudební nástroj či o zpěv? Rádi byste, aby Vaše dítě bylo kvalitně připraveno na přijímací zkoušky na hudební obor do základní umělecké školy?

Je-li Vaše odpověď kladná, tak neváhejte a přihlaste své dítě do kroužku Velký muzikant!

Kroužky probíhají od 14. 9. 2020 – 15. 1. 2021 mimo státní svátky a vánoční prázdniny (21.12.2020 - 3.1.2021)

  • 20% sleva pro školkové děti z MuŠky
  • 10% sleva pro děti, které nenavštěvuji školku MuŠku, ale chodí na více než 3 kroužky nebo pro jejich sourozence
  • pro ponížení ceny kroužků můžete využít voucher z 2. pololetí 2019/2020.

Pro závazné přihlášení vyplňte registrační formulář a odešlete ho na náš email info@muskaskolka.cz. Rezervace je platná po zaplacení kroužku. Platbu posílejte na náš účet 22662208/5500, jako poznámku napište název kroužku a jméno dítěte.

V případě dalších dotazů na odpolední kroužky ve školce MuŠka prosím pište na info@muskaskolka.cz nebo kontaktujte přímo paní ředitelku Janu Křížovou na tel.: 774 426 009

Jana Křížová, dipl. um. – ředitelka soukromé mateřská umělecká školky MuŠka

Vystudovala obor předškolní a mimoškolní pedagogika na střední pedagogické škole v Praze, a operní zpěv na Konzervatoři. Má mnohaleté zkušenosti v soukromých mezinárodních školkách i v umělecké branži. Je spoluzakladatelkou školky MuŠka, kterou vede ji již 7. rokem. Jana se celý svůj život věnovala dětem a umění. Navštěvovala ZUŠ (zpěv a balet) a zpívala v Kühnově dětském sboru. Při studiu učila zpěv na základních uměleckých školách a vedla dětské sbory.

Příležitostně zpívala v divadlech a koncertovala. Po ukončení studia na konzervatoři pracovala v několika soukromých mezinárodních školkách a podílela se na vzniku hudební skupiny pro děti Myš a Maš. Již od svých 17 let chtěla mít vlastní školku, protože práce s dětmi je celý její život. Je maminkou dvou krásných holčiček.

Přiložen soubor: Přihláška do kroužku 1. pol. 2020/2021 (205,03 kB)

Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku