Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Příměstské tábory v Mateřské umělecké školce MuŠka

V létě opět pořádá školka MuŠka oblíbené příměstské tábory pro děti ve od 3 do 7 let.

Naše letní umělecká školka je velmi oblíbená nejen u dětí z naší školky, ale také u dětí, které MuŠku ve školním roce nenavštěvují. I letos jsme pro Vaše děti připravili krásný a bohatý program.

Tábory probíhají v tematických týdenních cyklech vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00 (program do 16:30 pak volná hra na zahradě).

Cena za týden: 3 403,- Kč + obědy 59,- Kč na den

10% sleva z ceny kurzu při zaplacení 2 a více týdnů a za sourozence

 

29.6. - 3.7. Keramicko-sochařský týden

Lektor: Bc. Petra Vychytilová

Týden v keramicko-sochařském ateliéru, to je pět dní práce nejen s hladkou točířskou hlínou a engobami, ale děti si, letos poprvé, vyzkoušejí, jak se vyrábí z burelové hlíny s lupkem. Dny budou od rána plné tvoření, poznání, zážitků a hlavně legrace. Děti si vlastnoručně vymodelují figurky, zvířátka,hrnečky nebo třeba nástěnné obrázky.

 

7.7. - 10.7. S písničkou kolem světa

Lektor: MgA. Lucie Laubová

Projedeme spolu světem a poznáme nejznámější a nejhezčí písničky jednotlivých států. "Jiný kraj - jiný mrav" i to platí ve světě hudby. Děti uvidí, že každý národ má své písničky, které má rád a které jsou jeho chloubou. Na konci celého týdne Vám během krátkého vystoupení předvedeme, co všechno jsme se naučili a dozvěděli o hudbě ve světě. Děti se seznámí se spoustou hudebních nástrojů, které cestou zeměmi potkáme.

 

13.7. - 17.7. Logopedický týden pro jazýčky Vašich dětí

Lektor: Bc. Mirka Klofáčová

Hned první den se dozvíme z "tajemného dopisu", kdo je Kvído a kam budeme cestovat. Hravou formou se děti seznámí nejen s Českou republikou, ale i se sousedními státy. Procvičíme správnou výslovnost, rozpohybujeme naše jazýčky, rozšíříme slovní zásobu a určitě dáme prostor pro pohyb, který je pro nás velmi důležitý. Celý týden bude provázen prvky NTC systému učení, který doporučuje Mensa ČR.

 

20.7. - 24.7. Na vlně moderního tance

Lektor: Bc. Tereza Palanová, DiS.

První letní taneční kemp bude zaměřený na moderní současný tanec. Budeme se učit optimálnímu držení těla a nacvičovat pestré choreografie na současnou hudbu. Poplujeme na vlně moderního tance a svět se kolem rozzáří dětskou radostí z pohybu.

 

20.7. - 24.7. Moře angličtiny

Lektor: Agnes Costa e Silva

S naší oblíbenou paní učitelkou Agnes čeká děti moře anglických slovíček a frází. Děti se budou učit jazyk za pomocí her, písniček, a dokonce Montessori pomůcek. Na konci týdne děti budou bohatší nejen o nová slovíčka a básničky, ale také o nově nabyté sebevědomí v komunikaci v cizím jazyce.

 

27.7.- 31.7. Indiánské léto s jógou

Lektor: MgA. Vítězslava Gajerová

Indiánské léto s jógou bude plné jógové praxe, ve které se dozvíme něco o kultuře a životním stylu indiánů. Hravou formou vytvoříme skupinu, ve které budeme sdílet zážitky a pocity. Indiánské přátelství stvrdíme párovou akrobatickou jógou a duši rozvibrujeme na vlnách kreativního tvořeni s různými materiály. Dobrodružství prožijeme při stopovacích a naučných hrách.

 

17.8. - 21.8. Taneční týden s pohádkovými postavami

Lektor: Karolína Němcová

Tento týden se ocitneme v krásném prostředí našich i světových pohádek. Taneční ztvárnění jednotlivých postav, například oblíbené princezny Elsy, jistě nadchne každého z vás. Taneční krůčky, improvizace i choreografie budou pestré a doslova pohádkové.

 

24.8. - 28.8. Sborové zpívání létu

Lektor: Jana Křížová, dipl.um

Ve sborovém týdnu se budeme s dětmi věnovat správnému pěveckému dýchání, posazení hlavového tónu a správné artikulaci. Děti se naučí základům herectví a pohybu na jevišti divadla. Naučíme se spousty nových písniček a na závěr tohoto týdne vystoupíme pro naše rodiče.

 

 

Pro přihlášení vyplňte registrační formulář a odešlete ho zpět na: info@muskaskolka.cz. Rezervace je platná po zaplacení rezervačního poplatku 1500,- Kč za každý Vámi zvolený týden. Platbu posílejte na náš účet 22662208/5500, jako poznámku napište název týdne, jméno dítěte a jako v.s. uveďte začátek rodného čísla dítěte bez lomítka.

 

Více informací k příměstským táborům Vám rádi sdělíme i telefonicky nebo emailem.

Kontakty: ředitelka školky MuŠka Jana Křížová tel.: 774 426 009, krizova@muskaskolka.cz

Koordinátorka školky Katka Anýžová tel.: 777 474 050, info@muskaskolka.cz

Přiložen soubor: Registrační formulář - 2020 (223,24 kB)

Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku