Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Červen v MuŠce

Červen v MuŠce

Hurá!!! Konečně jsme si užili měsíc plný akcí jako za starých časů. Červen v MuŠce byl nabitý spousty zajímavými zážitky nejen pro děti, ale také pro jejich rodiče.

 

Červen začal Dnem dětí, který jsme oslavili u nás ve školce na zahradě. Den plný her a soutěží dětičky zakončily zmrzlinovým pohárem. Hned druhý červnový den jsme vyrazili na výlet do Pražské zoo. Počasí nám přálo a tak jsme prošmejdili zoo tam a zpět. Viděli jsme spousty krásných a také zajímavých zvířátek.

Během první půlky měsíce děti hodně trénovaly na závěrečný koncert školky MuŠky. Velká akce, kterou jsme mohli po dlouhých omezeních opět uskutečnit. Pro většinu dětiček to byla první zkušenost stát na prknech, co znamenají svět. Letošní téma koncertu bylo „S MuŠkou v lese“, všechny představení, ať pěvecké, taneční či dramatické byly v duchu lesa. Jsme neskutečně pyšné na vystoupení všech našich malých MuŠek a také děkujeme všem rodičům za podporu z hlediště.

 


Konec školního roku je také spojován s loučením. My se letos loučíme s našimi 4 předškoláky. Ti se nejen za poslední rok naučili spousty věcí a jsou připravení usadit se do školních lavic. Slavnostní pasování předškoláků s rodiči jsme zakončili divadlem a střelbou z luku.

A ještě než jsme odjeli na prázdniny, tak se u nás ve školce stavili pejsci. Ale to nebyli ledajací pejsci. Tito byli terapeutičtí pejsci vycvičení ke canisterapii. Dětičky z nich měli velkou radost.

 

 

 

 

 

 

 

A na závěr měsíce jsme měli akci „Rozloučení se školkou“


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku