Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Letní prázdninová školka - Příměstské tábory v Praze

Letní prázdninová školka - Příměstské tábory v Praze

 

LETNÍ UMĚLECKÁ

PRÁZDNINOVÁ ŠKOLKA

 Příměstské tábory pro děti v Praze

 

Pojďte s námi objevit fantastický svět umění se sedmi poutavými zastávkami!

 

Budeme si hrát, snít, tvořit, smát se

a dělat vše,

co ke kouzelné dětské duši patří.

 

Program bude probíhat v týdenních

cyklech od pondělí do pátku

od 8:00 do 16:30 (možno i do 18 h).

              

Cena za 1 týden: kurz 3175,- Kč + strava 495,- Kč 

 10 % sleva z ceny kurzu (max. 20 %) při zaplacení 2 a více týdnů,

za sourozence nebo každého dalšího kamaráda, kterého přivedete.

Cena kurzu 2858,- pro děti, které navštěvovaly odpolední kroužky v MuŠce

 

V tomto týdnu se budeme věnovat nejen dětské výslovnosti, ale budeme také plavat v nedalekém krytém bazénu. Děti se můžou těšit na hrátky s brčkem, zrcadlem, ale také třeba s nutellou či marmeládou. Všechny tyto pomůcky jsou nedílnou součástí logopedické prevence a nápravy špatných jazykových návyků či povolených mluvidel. Plavání, které bude probíhat 3x v tomto týdnu v odpoledních hodinách bude nejen pro procvičování velké motoriky, ale také za odměnu. Cena týdne bude navýšena o 450,- Kč za lekce plavání.

 

Letní keramický týden je v naší školce Muška novinkou. Děti proniknou do tajů čarování s hrnčířskou hlínou. Naučí se různé techniky - modelování  z plátů, z válečků, volnou tvorbu z ruky. V pozadí nezůstanou ani vykrajovátka, špachtle, očka, pracovat se bude i s textilem a přírodninami jak v ateliéru, tak i na zahradě školky. Vyrábět budeme originální přívěsky, prolamované talířky a misky, ozdobičky, vázičky nebo dózy na poklady, reliéfní kachle - keramický obrázek, sošky zvířat a mnoho dalšího.

 

 

Během tohoto týdne se budeme učit angličtinu. Děti se naučí nenásilnou zábavnou formou základům anglického jazyka. Věnovat se budeme tématu prázdnin. Osvojíme si nová slovíčka za pomocí příběhů písniček a her. Tento jazyk pro děti již nebude cizí, budou v něm sebevědomější a nebudou se bát zkoušet vyslovovat nová slovíčka, což je v dnešní době největší přínos.

 

S dětmi se v tomto týdnu "rozjedeme" do světa hudby. Cestou se naučíme spoustu nových písniček, seznámíme se s obyvateli vesnice jménem Stupnice a formou her budeme rozvíjet hudební cítění (sluch, rytmus a intonaci). Osvojíme si základní hudební pojmy potřebné k ne zabloudění na naší hudební cestě. Na konci našeho týdne Vám během krátkého vystoupení předvedeme, co všechno jsme se naučili a dozvěli. Děti se seznámí se spoustou hudebních nástrojů, které cestou potkáme.

 

 

 

Celým tanečním týdnem se bude prolínat moderní streetový tanec, který se budeme učit zábavnou formou s veselou hudbou. Budeme tančit v našem sále, ale také v přírodě. Bohatou směs pohybu budou doplňovat pohybové hry a soutěže. Děti si vyzkouší taneční konkurz, nebo co vše musí zvládat tanečních v divadle. Děti se tímto týdnem doslova protančí. Na konci týdne se můžete těšit na malé vystoupení s ukázkou toho, co se za tento týden naučily.

 

 

Týden s jógou bude klidný a divoký zároveň. Hloubavý, ale také rozverný, přesně takový jaká jóga je. Veselým a poutavým příběhem se ji děti naučí znát ne jen po stránce tělesné. Budou se učit jógové pozice, ale také zpívat mantry, vyrábět mandaly a relaxovat. Budou se smát a poznávat svět kolem nás trochu jinýma očima. Děti se naučí nesoutěžit, chválit se a mít se rády. Jógovat budeme ve školce i na naší krásné zahradě. 

 

 

 Na děti čeká spousta krásných písniček a nových poznatků z oblasti hudby a dramatizace, a to vše zábavnou formou. Děti se naučí základy správného zpívání - techniku bráničního dýchání i hlavové rezonance. Všechny písničky zdramatizujeme. Vysvětlíme si základy herectví a naučíme se pohybovat na jevišti. Vrcholem hudebně/dramatického tábora bude vystoupení dětí, na které jste všichni i s Vašimi blízkými srdečně zvání. 

 

 

 

 

Pro přihlášení vyplňte registrační formulář a odešlete ho zpět na: info@muskaskolka.cz. Rezervace je platná po zaplacení rezervačního poplatku 1500,- Kč. Platbu posílejte na náš účet 22662267/5500, jako poznámku napište název týdne a jméno dítěte.

 

Více informací k příměstským táborům Vám rádi sdělíme i telefonicky nebo emailem.

 

Kontakty: Jana Křížová tel.: 774 426 009, krizova@muskaskolka.cz, 


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“