Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Letní umělecká prázdninová školka

 

 Letní umělecká prázdninová školka s MuŠkou 2018 

 

 Příměstské tábory pro děti v Praze

  

Budeme si hrát, snít, tvořit, smát se

a dělat vše,

co ke kouzelné dětské duši patří.

 

Tábory budou probíhat v týdenních

cyklech vždy od pondělí do pátku

od 8:00 do 18:00 (program do 16:30 pak volná hra na zahradě).

              

Cena za týden: 3480,- Kč + obědy 59,- Kč na den

Sleva pro děti, které navštěvovaly odpolední kroužky v MuŠce - Cena za týden 3130,- Kč Tato sleva neplatí pro týdny s angličtinou.

 

 

 10 % sleva z ceny kurzu při zaplacení 2 a více týdnů, za sourozence nebo každého dalšího kamaráda, kterého přivedete.

 

    

 

 V jógovém týdnu provedeme děti světem jógy,  jógových cviků, manter a mandal. Budeme se věnovat rozvoji síly, postřehu, pozornosti, poznání svých pocitů a emocí, a sociálním dovednostem. Cílem je dětem předat takové dovednosti a zkušenosti, které mohou využít i na další životní cestě. Těšíme se na letní shledání, ve kterém vytvoříme něco osobitého za přítomnosti smíchu, kamarádů a nových prázdninových zážitků. 

S dětmi se v tomto týdnu „rozjedeme“ do světa hudby. Cestou se naučíme spoustu nových písniček, seznámíme se s obyvateli vesnice jménem Stupnice a formou her budeme rozvíjet hudební cítění (sluch, rytmus a intonaci). Naučíme se základní hudební pojmy potřebné k ne zabloudění na naší hudební cestě. Samozřejmě, nebude chybět hra na hudební nástroje. Na konci týdne Vám během krátkého vystoupení předvedeme, co všechno jsme se naučili.

 

V keramickém týdnu čeká v umělecké školce MuŠka na malé výtvarníky hrnčířská hlína a spousta legrace. Ukážeme si, že na keramice nevznikají pouze hrnečky. Práce s keramickou hlínou dává prostor pro experimentování, vyzkoušíme si otiskování různých materiálů, od přírodnin (šišky stromů, větvičky, koňské žíně, mušle...), přes textilie až po předměty denní potřeby. Pod našima rukama vzniknou sošky oblíbených zvířátek, reliéfní kachlíčky k zavěšení na zeď, dózy, talířky nebo jiné nádobky. 

Celý týden nás bude těšit radost z pohybu, která bude mít několik tváří. Tanec, cvičení se stuhami a šátky, jízda na rejnocích, koordinační cvičení na balančních podložkách i pohybové hry a soutěže. Veškeré aktivity budou probíhat v našem krásném tanečním sále a na naší pohádkové zahradě. Společný taneční týden bude plný zábavy a překvapení.  

 

V tomto týdnu se budeme s dětmi věnovat logopedické prevenci (jejíž součástí jsou dechová, jazyková, smyslová a motorická cvičení), ale vše proběhne pod "indiánskou maskou".

Postavíme si na zahradě "indiánské týpí", zhotovíme totem, zatancujeme tanec, ulovíme bizona a samozřejmě si vyrobíme čelenku s péry a tričko. Úkolem pro všechny účastníky, bude vymyslet pro sebe indiánské jméno a naučit se indiánský pokřik.

Na děti čeká spousta krásných písniček a poznatků ze světa hudby a také hudebních her. Ústředním tématem písniček bude krásné letní počasí, letní aktivity, příroda a život zvířátek v tomto ročním období. Děti se budou učit techniku správného zpívání – zdravé brániční dýchání a techniku hlavové resonance. Vrcholem tohoto týdenního kempu bude páteční hudebně/dramatické vystoupení, na které jste všichni srdečně zváni.

  

Pro přihlášení vyplňte registrační formulář a odešlete ho zpět na: info@muskaskolka.cz. Rezervace je platná po zaplacení rezervačního poplatku 1500,- Kč. Platbu posílejte na náš účet 22662208/5500, jako poznámku napište název týdne, jméno dítěte a jako v.s. uveďte začátek rodného čísla dítěte bez lomítka.

  

Více informací k příměstským táborům Vám rádi sdělíme i telefonicky nebo emailem.

 

Kontakty: ředitelka Jana Křížová tel.: 774 426 009, krizova@muskaskolka.cz

 

 

 Koordinátorka školky Valentina Rokačová tel.: 777 474 050, info@muskaskolka.cz 


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“