Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Napsali o nás - ráj hračky.cz

Dětské radovánky

V současné době se nejeden rodič potýká s problémem týkajícím se umístění svého potomka do školky. Ty státní jsou totiž přeplněné, a tak přichází na řadu soukromé. Do nich můžete umístit ratolest už od 2 do 7 let a jejich výhodou je, díky nižšímu počtu dětí, především individuální přístup. Na výběr jsou mateřské školy různého zaměření, velké oblibě se těší ty s uměleckým vzdělávacím programem. Děti jsou totiž tvorové aktivní a činorodí, kteří rádi zpívají, tančí, kreslí, malují, a tak zde mohou naplno rozvíjet svůj případný talent. Prostor pro nudu tady rozhodně nebude, kromě výtvarných, hudebních či tanečních kroužků jsou pořádány nejrůznější výlety, školka v přírodě či návštěvy divadel. Nechybí tady ani velká zahrada s hřištěm, která je pro dovádění dětí přímo ideální.

Ven za zábavou

Děti pohyb venku potřebují, proto je doma vyžeňte od televize a počítačů a vydejte se s nimi na čerstvý vzduch - venkovní aktivity jsou totiž nejen mnohem zdravější, ale také daleko zábavnější. Pokud jste majiteli rodinného domku, pak jim pořiďte hračky na zahradu. Například takové skluzavky se nikdy neomrzí, jejich výhodou je široká variabilita a různorodost - vybírat můžete z pestré škály barev i různých délek. Velké popularitě se těší také houpačky, které lze zavěsit třeba na větev, či prolézačky, které otestují pohybové schopnosti vašeho potomka.

Počasí vás nezaskočí

Oblíbené jsou také dětské domky které najdou své uplatnění i ve dnech, kdy obloha není zrovna bez mráčku. Děti si v nich mohou hrát i v sychravějším počasí, a přesto zůstanou pěkně v suchu. Jejich interiér je dost velký, takže si sem mohou bez obav pozvat také své kamarády a o dobrou zábavu bude jistě rázem postaráno. Domečky jsou vyrobeny z kvalitních a nezávadných materiálů, odolají větru, dešti i UV záření. Zachovají si proto stále svou původní barvu, a tak budou zdobit vaši zahradu dlouhá léta. V jejich vybavení nechybí dveře, okna, poštovní schránka, zvonek, kuchyňka či telefon. Zatouží-li děti po zábavě trochu akčnější, pořiďte jim trampolínu. Vybavit ji ale nezapomeňte ochrannými prvky a nezbytný je váš bedlivý dohled – jakmile se malí neposedové rozdovádí, mohli by snadno přijít k úrazu. Takto budete mít jistotu, že hraní neskončí pláčem a v uších vám bude znít jen jejich radostný smích!


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“