Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Odpolední kroužky v MuŠce od 4.1.2021

Milí rodiče dětí z odpoledních kroužků v MuŠce,

velmi nás to mrzi, ale díky současný vládním opatřením od 27.12.2020 nemohou v naší soukromé mateřské umělecké školce MuŠka probíhat odpolední zájmové kroužky pro děti.  Dle vládních opatření budou umožněny zájmové kroužky v případě, že budeme v systému PES ve 3 stupni.

Do té doby můžeme mít kroužky pouze pro děti, které chodí k nám do školky v rámci našeho uměleckého předškolního vzdělávání. Jsme rádi, že alespoň v tomto případě je naše předškolní vzdělávání plnohodnotné, ale věřte, že nás velmi mrzí, že ti ostatní k nám docházet nemohou.

Pokud byste měli zájem nastoupit k nám do školky, prosím, kontaktujte ředitelku školky Janu Křížovou, dipl.um tel.: 774 426 009.

Rádi bychom Vám Všem alespoň touto cestou popřáli všechno nejlepší do nového roku 2021. Snad tento rok bude lepší a budeme se v příštím roce více potkávat nejen na našich odpoledních kroužcích.

Tým školky MuŠka


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku