Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Odpolední kroužky v MuŠce aktualizace 9.10.2020

Vážení rodiče,

vzhledem k novým vládním opatřením z 8.10.2020 jsme bohužel nuceni na následující dva týdny zavřít odpolední kroužky v MuŠce.

O své lekce rozhodně nepřijdete, budeme vše nahrazovat v druhém pololetí. Otevřeme jakmile to situace (a vláda) trochu dovolí...

Děkujeme Vám za přízeň, přejeme pevné zdraví a snad se uvidíme opět v týdnu od 26.10.2020. Za celý tým školky MuŠka mohu říct, že již teď se na tento moment těšíme.

Dopolední umělecké kroužky pro děti z MuŠky však samozřejmě běží beze změny dál (dopolko zpívat můžeme😉🙏) a to včetně logopedie, klubu nadaných dětí. Sportovně-tenisový kroužek bude též probíhat a to do doby, kdy budou moci být děti s trenérem venku.

 

Děkujeme Vám za přízeň.

 

Krásný víkend a pevné zdraví

 

Tým školky MuŠka

 

 

 

5.10.2020

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali o změnách, které nastanou v Odpoledních kroužcích u nás v MuŠce od 5.10.2020 a to z důvodu nařízení č. 15/2020 Hygienické stanice hlavního města Prahy.

Všechny kroužky v naší školce jsou založeny na individuálním přistupu v malém kolektivu, tedy podmínku max 10 osob splňuje každý kroužek. I v této nelehké situaci chceme dál přinášet dětem radost z pohybu, hudby a tvoření a proto se snažíme zachovat co nejvíce normální provoz. Nicméně k některým opatřením dochází i u nás.

Sbor = výuka nebude probíhat od 5.10. do 18.10.2020 - lekce které odpadnou budou přesunuty do dalšího pololetí o lekce rozhodně nepřijdete.

Joga + Tanec = kroužky probíhají normálně beze změny - děti nosí roušky ve společných prostorách

Velký muzikant = výuka bude probíhat, ale bez zpěvu. Paní učitelka má připraveny jiné zajímavé činnosti spojené více s rytmikou a hudebními nástroji. NOVĚ - děti budou mít roušku i v průběhu lekce.

Keramicko - výtvarný kroužek = výuka bude probíhat, ale NOVĚ děti budou mít roušku i v průběhu lekce.

 

Všechny ostatní kroužky, které jsou v rámci školky pro děti z MuŠky běží bez jakýchkoliv změn vesele dál. Týká se to všech kroužků jako dopolední tancování, hudebka, výtvarka, logopedie, sportovně - tenisový kroužek, joga pro děti atd.

 

Děkujeme Vám za pochopení a za Vaši přízeň.

 

Tým školky MuŠka

 


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku