Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Podzim v MuŠce

Podzim je skoro za námi a my jsme v tomto období zažili spoustu zážitků a krásných akcí. Podzim jsme odstartovali narozeninovou oslavou školky MuŠka. Naše školka oslavila již 9. výročí a je tu pro vás již 10 školní rok. Velice nás těší vaše přízeň a i nadále se budeme snažit vést děti k umění hravou formou.

V říjnu nám přálo počasí a tak jsme vyrazili do nedalekého Milíčovského háje hledat skřítky, také jsme podnikly výlet do pražské Botanické zahrady v Troji na výstavu dýní. A u dýni jsme zůstali i další týden, to jsme si užili Halloweenskou akci s rodiči.

Hurááá očekávaná první přespávačka v tomto školním roce. Školka se na noc stala hradem Brtníkem a dětičky si užily pyžamovou party na téma Ať žijí duchové.

V listopadu jsme se dali na výrobu a vyzdobili jsme si školku krásnými draky. Týden poté jsme šli na louku a užili si drakiádu. Drakům jsme museli trošku pomoc aby létali, ale dokázali jsme to. Draci vzletěli vzhůru.


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku