Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Školka MuŠka opět funguje!

Hurráá soukromá mateřská umělecká školka MuŠka je po pár týdnech opět otevřena!

Bylo skvělé točit pro Vás videa a někdy až dojemné vidět umělecké výtvory a vzkazy od Vašich děti. Nicméně život ve školce je krásný šrumec plný dětského smíchu po celý den. To prostě nic nenahradí. :o)

Školka je uklizená, a dokonce proběhla preventivní profesionální dezinfekce prostor celé naší školky. Jeden úžasný tatínek nám přišel se svoji firmou vyčistit Polymerovou dezinfekcí celou školku od všech bakterií i virů. Ošetření probíhalo formou fogování (tvoření mlhy) prostoru studeným aerosolem, který obsahuje dezinfekční složku PHMG (kationový polymer). Při aplikaci docházelo k pokrytí povrchu bezchlórovým přípravkem, který zabraňuje šíření virů a bakterií až na 21 dní.  Pokud byste chtěli ošetřit své domovy či kanceláře více informací najdete zde: www.likvidaceviru.cz. My panu Pešírovi mockrát děkujeme!!

 

Odpolední kroužky

Odpolední kroužky pro externí děti se budou opět konat od 25.5.2020 a to za přísných hygienických podmínek. Ohledně možné kompenzace zrušených lekcí Vás budeme kontaktovat emailem.

Těšíme se na Vás zase ve školce

 

Tým školky MuŠka (včetně šneka i rybiček)


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku