Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Svět kolem nás (Předškoláci zpět ve školce)

Soukroma skolka Praha

Hurá naši předškoláci jsou zpět v naši školce MuŠce. A hned se vrhli se Slávkou na téma vesmír a s Mirkou na přírodní živly!

 

Vesmír je pozoruhodné místo plné možností k objevování. My jsme s dětmi prozkoumali, jak vypadají planety v naší sluneční soustavě. Co je slunce? Co je díky jeho energii možné? Co potřebujeme na planetě k životu? Na všechny a další otázky jsme hledali a našli odpovědi. Děti si i vymyslely vlastní planety. První týden opět ve školce byl ale úžasný nejen díky zajímavému tématu, ale hlavně díky možnosti být opět spolu, hrát si a smát se.

Soukroma skolka Praha

 

Přírodní živly - velké téma pro další týden v MuŠce. Naši předškoláci se s Mirkou naučili spoustu nových informací, vytvářeli obrázky různými technikami, čímž procvičiti také grafomotoriku a zapojili svojí fantazii. Zkoušeli také různé aktivity na toto téma.

Soukroma skolka Praha Soukroma skolka Praha

 

Zkusili jste někdy doma mandalu z Lentilek? V MuŠce jsme vytvořili mandalu ohně a také vody. Okolo talířku jsme do kruhu naskládali Lentilky a nalili trochu vody. Barva z bonbonu se začala rozpouštět a vytvořilo to krásné ornamenty.  U nás ve školce jsme také nezapomněli oslavit den Země, kde jinde než na naší zahrádce. Děti se seznámili se zahradními nástroji a pomohli uklidit zahradu.

 

Soukroma skolka Praha

 

 

 

Soukroma skolka Praha

 

 

Soukromá mateřská školka v Praze, Mateřská umělecká školka MuŠka

 


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku