Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Příměstské tábory v MuŠce

Příměstské tábory v MuŠce 2022!

Letní školka v MuŠce pro Vaše děti!

 

Nenechte zahálet své děti v létě! Děti čeká každý týden nová prázdninová dobrodružství s kamarády a přitom se toho spousty naučí. Opět nás čeká léto plné hudby, angličtiny, výtvarky a tance a to vše na krásné školní zahradě a v prostorách soukromé mateřské školky MuŠka.

Náš skvělý zkušený pedagogický tým a inspirativní prostředí soukromé školky Vám zaručuje to nejlepší pro Vaše nejmenší děti! Máme rádi individuální přístup nejen u nás ve školce, ale také právě na těchto příměstských táborech. Každý tábor pořádáme jen pro malý počet cca 12 dětí.

Na tábory můžete přihlásit děti od 3 do 7 let.

Cena za týden je 3 600,- Kč (při registraci více týdnů a sourozenců cena 3240,- Kč)

Cena stravného 100,- Kč na den (oběd je účtován zvlášť, zpětně po skončení tábora, dle skutečně odchozených dnů)

 

Chcete Vaše dítě přihlásit na příměstský tábor v MuŠce?


REGISTRACE ZDE

 

Pro koho jsou příměstské tábory vhodné?

Na tábor můžete přihlašovat děti od 3 do 7 let. Je možné přihlásit dítě pokud je mu již 8 v případě, že je zvyklé hrát si i s mladšími dětmi než je ono samo. Naopak ty mladší by si měly umět říct o záchod a být alespoň trochu zvyklé vydržet den bez maminky. Naše tábory jsou koncipované na malý počet cca 12 dětí.

 

Jak probíhá tábor a stravování?

Snažíme se být s dětmi co nejvíce venku, užívat si sluníčka a čerstvého vzduchu. Děti jsou často na naši rozlehlé zahradě školky nebo chodí do nedalekého Hostivařského parku. Na výukové lekce mají děti v MuŠce taneční sál, výtvarný ateliér a hudebnu.

Svačinky dětem připravuje naše zkušená paní kuchařka, která vyrábí domácí pribináčky, křupavé toustíky a mnoho skvělých pomazánek. Staráme se o to, aby děti dostávaly vždy pestrou a vyváženou stravu obohacenou o produkty zdravé výživy, bio potravin a aby v jídelníčku nechybělo ovoce a zelenina. Děti však do jídla rozhodně nenutíme.

 

Platební podmínky

Rezervace je závazná po zaplacení zálohy ve výši 1 500,- Kč za každý Vámi zvolený týden. Rezervační poplatek je obvykle nevratný. Avšak v případě, že se příměstské tábory nebudou moci konat z důvodů vládních a epidemiologických nařízení Vám budou všechny platby ve 100 % výši vráceny zpět. Podrobnější informace ohledně storono podmínek naleznete v příhlášce tábora.

Nezapomeňte na možný příspěvek pojišťovny nebo zaměstnavatele

Na příměstské tábory přispívá řada zdravotních pojišťoven nebo zaměstnavatelů. Informujte se u Vaší pojišťovny nebo u svého zaměstnavatele. Potvrzení Vám rádi vystavíme.

Ohlédnutí za loňskými Příměstskými tábory v MuŠce!


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku