Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Sborový zpěv

DĚTSKÝ SBOR MuŠka


V rámci našeho dětského sboru se děti naučí nejen sborovému zpívání a novým písničkám, ale především pak správnému dýchání při zpěvu, intonaciposazení hlasu a výslovnosti. Součástí jednotlivých lekcí je výuka logopedie, hudebně – dramatická výchova a celkový vývoj rytmického a estetického cítění dítěte.

Sbor často vystupuje na různých veřejných akcích. V loňském roce vystupovaly děti na Závěrečném a Vánočním koncertě školky MuŠkay v koncertním sále městské části Petrovic nebo na slavnostním křtu knížky pro děti "Nastydlá strašidla", kterou napsala a ilustrovala naše výtvarnice Petra Vychytilová.

Konání kroužku:

středa 16:00 - 16:45 hod (kurz vede Jana Křížová , dipl.um)

cena: 2250,- Kč (cena za 15 lekcí)

 

Kroužky probíhají od 14. 9. 2020 – 15. 1. 2021 mimo státní svátky a vánoční prázdniny (21.12.2020 - 3.1.2021)

  • 20% sleva pro školkové děti z MuŠky
  • 10% sleva pro děti, které nenavštěvuji školku MuŠku, ale chodí na více než 3 kroužky nebo pro jejich sourozence
  • pro ponížení ceny kroužků můžete využít voucher z 2. pololetí 2019/2020.

 

Pro přihlášení vyplňte registrační formulář a odešlete ho na náš email: info@muskaskolka.cz. Rezervace je platná po zaplacení kurzovného na bankovní účet 22662208/5500, do poznámky napište název kroužku a jméno dítěte.


V případě dalších dotazů na odpolední kroužky ve školce MuŠka prosím pište na info@muskaskolka.cz nebo kontaktujte přímo paní ředitelku Janu Křížovou na tel.: 774 426 009


Na loňském Vánočním koncertě předvedl dětský sbor nádherné hudebně dramatické pásmo s názvem Betlém.

 

Sbormistryně paní MgA. Zdeňka Vaculík Erlebachová je v současné době na mateřské dovolené, ale stále sbor MuŠka zaštituje a úzce spolupracuje s paní ředitelkou Janou Křížovou. Zdeňka má mnohaleté zkušenosti s vedením několika dětských sborů po celé republice. Mezi ně patří například chlapecký sbor Bonifantes z Hradce Králové, dětský sbor Sluníčko z Pardubic a především pak Kühnův dětský sbor, kde paní Erlebachová působí již pět let jako sbormistr přípravného oddělení pro děti předškolního věku.

 

 

 

 

 

 

 

Jana Křížová, dipl. um - ředitelka školky

Vystudovala zpěv na konzervatoři v Pardubicích a střední pedagogickou školu v Praze. Jana má za sebou mnohaletou zkušenost vedení dětí v hudebních kroužcích v několika mezinárodních školkách, praxi vedení přípravného  oddělení Zvoneček dětského sboru Iuventus Cantas, výuku sólového zpěvu na ZUŠ a uměleckou činnost. Jana je ředitelkou a spoluzakladatelkou soukromé mateřské umělecké školky MuŠka.

 


Přiložen soubor: Přihláška do kroužku 1.pol. 2020/2021 (205,03 kB)

Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku