Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Sborový zpěv

DĚTSKÝ SBOR MuŠka


 V rámci našeho dětského sboru se děti naučí nejen sborovému zpívání a novým písničkám, ale především pak správnému dýchání při zpěvu, intonaciposazení hlasu a výslovnosti. Součástí jednotlivých lekcí je výuka logopedie, hudebně – dramatická výchova a celkový vývoj rytmického a estetického cítění dítěte.

Sbor často vystupuje na různých veřejných akcích. V loňském roce vystupovaly děti na Závěrečném a Vánočním koncertě školky MuŠkay v koncertním sále městské části Petrovic nebo na slavnostním křtu knížky pro děti "Nastydlá strašidla", kterou napsala a ilustrovala naše výtvarnice Petra Vychytilová.

 

Konání kroužku:

středa 15:30 - 16:15 hod  (kurz vede Jana Křížová , dipl.um)

středa 16:30 - 17:15 hod  (kurz vede Jana Křížová, dipl.um)

 

Cena: 2040,- Kč (cena za 17 lekcí)

 

 

Na loňském Vánočním koncertě předvedl dětský sbor nádherné hudebně dramatické pásmo s názvem Betlém.

 

Sbormistryně paní MgA. Zdeňka Vaculík Erlebachová je v současné době na mateřské dovolené, ale stále sbor MuŠka zaštituje a úzce spolupracuje s paní ředitelkou Janou Křížovou. Zdeňka má mnohaleté zkušenosti s vedením několika dětských sborů po celé republice. Mezi ně patří například chlapecký sbor Bonifantes z Hradce Králové, dětský sbor Sluníčko z Pardubic a především pak Kühnův dětský sbor, kde paní Erlebachová působí již pět let jako sbormistr přípravného oddělení pro děti předškolního věku.

 

 

 

 

 

 

 

Jana Křížová, dipl. um - ředitelka školky

Vystudovala zpěv na konzervatoři v Pardubicích a střední pedagogickou školu v Praze. Jana má za sebou mnohaletou zkušenost vedení dětí v hudebních kroužcích v několika mezinárodních školkách, praxi vedení přípravného  oddělení Zvoneček dětského sboru Iuventus Cantas, výuku sólového zpěvu na ZUŠ a uměleckou činnost. Jana je ředitelkou a spoluzakladatelkou soukromé mateřské umělecké školky MuŠka.

 

Kroužky probíhají od 3.2.2020 do 14.6.2020 mimo státní svátky, jarní prázdniny (24.2.-28.2.2020) a týdne, kdy je MuŠka na školce v přírodě (20.4.-24.4.2020).

 Sourozenci nebo při zaplacení 3 a více kroužků sleva 10%.

 

 
Přiložen soubor: Přihláška do kroužku 2.pol. 2019/2020 (194,65 kB)

Rezervace je platná po vyplnění registračního formuláře a zaplacení kurzovného na bankovní účet 22662208/5500, do poznámky napište název kroužku a jméno dítěte.

 

V případě dalších dotazů na odpolední kroužky ve školce MuŠka prosím pište na info@muskaskolka.cz nebo kontaktujte přímo paní ředitelku Janu Křížovou na tel.: 774 426 009


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“