Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Zpíváme létu v rytmu retru

22.08. – 26.08.2022

Tábor se koná od 22.8.2022 do 26.8.2022

Pro děti od 3 do 7 let

Lektorka: Jana Křížová, dipl.um

Zpíváme létu v rymtu retru

Pamatujete se na své dětství strávené u skákací gumy, skákání panáka a písní z osmdesátek? Tak takové léto si s námi užijí děti vesborovém kempu. Kromě správného pěveckého dýchání, posazení hlasu a artikulace, se budeme věnovat říkankám a písním z našehodětství. Pojďte dětem dopřát krásné chvíle strávené nejen zpěvem, ale i prima stráveným časem venkovními retro aktivitami.

REGISTRACE ZDE

Tábor bude probíhat v prostorách Mateřské umělecké školka MuŠka, Edisonova 27/21, Praha 10 - Petrovice. Sraz účastníků v 8:00 až 8:15. Vyzvedávání účastníků od 16:00 do 17:30 hodin. Venkovní aktivity budou probíhat na zahradě školky MuŠka a v přilehlém okolí  Hostivařského parku.

Ohlédnutí za sborovém vystopení na Vánočním koncertem

 

 

 

 

 

Máte další dotazy? Nejste si jisti, zda je tábor pro Vaše dítě vhodný? Zavolejte ve všední den naší koordinátorce Katce na tel. 777 474 050 nebo kdykoliv napište email na info@muskaskolka.cz. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku