Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

S jógou na horu Olymp

12.07. – 16.07.2021

Tábor se koná od 12.7.2021 do 16.7.2021

Pro děti od 3 do 7 let

Lektorka: MgA. Vítězslava Gajerová

S Jógou na horu Olymp

Kdy jindy se věnovat tématu antického, mystického Řecka, než pod paprsky letního slunce? Pojďte se s námi vydat s jógou na horu Olymp. Na jogíny a  jogínky budou čekat příběhy Řeckých bájí a pověstí, ve kterých budeme nacházet inspiraci k jógovým pozicím a sestavám. Budeme tvořit a sportovat a také relaxovat. Nebude chybět ani oblíbená párová jóga a mnoho her, díky kterým se poznáme a užijeme si pořádnou legraci.

REGISTRACE ZDE

Tábor bude probíhat v prostorách Mateřské umělecké školka MuŠka, Edisonova 27/21, Praha 10 - Petrovice. Sraz účastníků v 8:00 až 8:15. Vyzvedávání účastníků od 16:00 do 17:45 hodin. Venkovní aktivity budou probíhat na zahradě školky MuŠka a v přilehlém okolí  Hostivařského parku.

 

Ohlédnutí za loňským létním jógovým táborem 2020 :o)

 

Máte další dotazy? Nejste si jisti, zda je tábor pro Vaše dítě vhodný? Zavolejte ve všední den naší koordinátorce Katce na tel. 777 474 050 nebo kdykoliv napište email na info@muskaskolka.cz. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku