Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Taneční cesta kolem světa - moderní tanec

18.07. – 22.07.2022

Tábor se koná od 18.7.2022 do 22.7.2022

Pro děti od 3 do 7 let

Lektor: Bc. Tereza Jirovcová, DiS

Moderní tanec  - Taneční cesta kolem světa

Zveme Vás na taneční putování světem s choreografkou Terezou Jirovcovou. Děti se mohou těšit na mnoho míst po světě, kterébudeme tanečně navštěvovat. Každá kultura má své pestré, tradiční a zajímavé pohyby, které ztvárníme v moderním tanci. Putováníbudeme kreslit i do mapy světa, kterou si s dětmi vytvoříme hned na začátku campu. Camp zakončíme taneční ukázkou choreografií zputování pro rodiče. Sama Tereza tančila po světě na mnoho místech a chtěla by dětem předat své zkušenosti z tanečních cest.

 

REGISTRACE ZDE

 

Tábor bude probíhat v prostorách Mateřské umělecké školka MuŠka, Edisonova 27/21, Praha 10 - Petrovice. Sraz účastníků v 8:00 až 8:15. Vyzvedávání účastníků od 16:00 do 17:30 hodin. Venkovní aktivity budou probíhat na zahradě školky MuŠka a v přilehlém okolí v Hostivařského parku.

 

Mate další dotazy? Nejste si jisti,zda je tábor pro Vaše dítě vhodný? Zavolejte ve všední den naší koordinátorce Katce na tel. 777 474 050 nebo kdykoliv napište email na info@muskaskolka.cz. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku