Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Moderní tanec v džungli

26.07. – 30.07.2021

Tábor se koná od 26.7.2021 do 30.7.2021

Pro děti od 3 do 7 let

Lektor: Lucie Zavadilová

Moderní tanec v džungli

Zveme vás na příměstský tábor plný moderního tance pod vedením tanečnice a zkušené lektorky tance a choreografky Lucie Zavadilové. Moderně se protančíme džunglí, kdy si vyzkoušíme tance různých zvířat a zvířátek. Čekají nás skutečně neobvyklé a jedinečné pohyby a pestré choreografie. Vyzkoušíme si i zvířecí tajné jazyky a dokonce si nějaké africké zvířátko vyrobíme.

 

REGISTRACE ZDE

 

Tábor bude probíhat v prostorách Mateřské umělecké školka MuŠka, Edisonova 27/21, Praha 10 - Petrovice. Sraz účastníků v 8:00 až 8:15. Vyzvedávání účastníků od 16:00 do 17:45 hodin. Venkovní aktivity budou probíhat na zahradě školky MuŠka a v přilehlém okolí v Hostivařského parku.

 

Mate další dotazy? Nejste si jisti,zda je tábor pro Vaše dítě vhodný? Zavolejte ve všední den naší koordinátorce Katce na tel. 777 474 050 nebo kdykoliv napište email na info@muskaskolka.cz. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku