Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Výtvarný kroužek

Výtvarno-keramický kroužek

 

Výtvarný kroužek s naší výtvarnicí Petrou Vychytilovou je plný barev a tvoření. V příjemném prostředí výtvarného ateliéru v soukromé školce MuŠka se děti seznamují s nejrůznějšími technikami, jejichž prostřednictvím zábavnou formou podněcujeme přirozenou zvídavost a nápaditost. Rozvíjíme fantazii, kreativitu, estetické cítění a v neposlední řadě i talent dítěte.

 

Děti pracují s tradičními i neobvyklými materiály. Seznamují se s kouzlem kresby, malby, grafiky, tvorby koláže a možností nekonečného kombinování technik. V pozadí nezůstává ani stříhání, lepení, aranžování, tvorba dekorací, přáníček a další.

 

Konání kroužku:

pondělí 15:00– 16:00 (pouze pro děti ze školky MuŠka, 3-6 let)

Cena za 3. čtvrtletí 1920,- Kč (12 lekcí 60 min)

 

 

Kroužky probíhají 3.čtvrtletí od 7. 3. 2022 do 17. 6. 2022 mimo jarní prázdniny Prahy 10 - 14.-18.3.2022 a týden, kdy je MuŠka na školce v přírodě 2.-6.5.2022. 

10% sleva při objednání 3 a více kroužků

Pro závazné přihlášení vyplňte registraci:

 

REGISTRACE ZDE

 

Rezervace je platná po zaplacení kurzovného na bankovní účet 22662208/5500, jako poznámku napište název kroužku a jméno dítěte. V případě dalších dotazů na odpolední kroužky ve školce MuŠka prosím pište na info@muskaskolka.cz nebo kontaktujte přímo paní ředitelku Janu Křížovou na tel.: 774 426 009.

 

 

 

Bc. Petra Vychytilová - výtvarný obor

Petra Vychytilová vystudovala hospodářskou správu na Lesnické fakultě České zemědělské univerzity v Praze, arteterapii na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity a absolvovala mnoho výtvarných montessori kurzů akreditovaných MŠMT (kresba tužkou, pastelkou, pastelem, reálná kresba, malba akvarelem, akrylem), kurz dřevořezby, kurz litografie na Vysoké škole uměleckoprůmyslové a dále si systematicky rozšiřuje kvalifikaci nejen v arteterapii a teoriích kresebného projevu, ale i v komunikaci a mediálních studiích. Od dětství se věnuje hře na zobcovou a příčnou flétnu, klavír, nyní hře na ukulele a psaní poeticko-pohádkových textů a jejich ilustraci. Petra Vychytilová je maminkou třech dětí, autorkou knih Nastydlá strašidla, Proč bydlíš v rybníku, zelený vodníku, hastrmanské miniatury Na plovárně není marně . Aktuálně připravuje leporela Ti kluci opičí přivoní k jehličí, Kde kdo žije a Sluníčko se mračí, jejichž součástí budou rovněž noty, a pokračování Strašidel a Vodníka - pohádkový příběh proložený básničkami Polštář v pyžamu. Dlouhodobě působí jako lektorka výtvarné výchovy, keramiky, hry na zobcovou a příčnou flétnu, hudební nauky a psychomotoriky.


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku