A preschool where you would like to go

Photo gallery

Partners and EU projects

Ceramic - sculptural week with Aravaks

11.07. – 15.07.2022

Summer camp 11.7.2022 - 15.7.2022

For children aged 3 to 7 years

Lecturer: Bc. Petra Vychytilová

Art visit to the koala

Inspirujeme se cestami kolem příjemně oranžového Uluru, nejobjemnějšího monolitu na světě, skalními kresbami domorodých Austrálců neboli Aborodžinců. Ve své tvorbě používají zejména čtyři barvy: bílou, černou, žlutou, červenou. Tradiční malbou Aborodžinců ozdobíme nádobí. Také pak zkusíme vymodelovat koaly hovící si na eukalyptu, nebudou chybět ani figurky emu, klokana, vombata, ježury, ledňáka nebo kachle s motivem akácie. Jeden den věnujeme dekorování keramiky engobami, další den bude patřit čtení o Austrálii a protinožcích a modelování na motivy tohoto příběhu. I když je náš prázdninový týden výtvarný, čeká nás také muzicírování, zpívání a hry na zahradě. Bubínek s sebou.

 

REGISTRATION HERE

The camp is in MuŠka Kindergarten, Edisonova 27/21, Prague 10 - Petrovice. Meeting of kids is at 8:00 to 8:15. Picking kids up is from 16:00 to 17:45. Outdoor activities will take place in the garden of the MuŠka kindergarten and around the MuŠka near the Hostivař Park.

 

Pictures from the last art summer camp 2021 :o)

 

In case of further questions about the afternoon courses in the MuŠka preschool, please write to info@muskaskolka.cz or contact the coordinator Katka on tel.: 777 474 050.


Vision: „To raise children to art love at an early age“

The aim of our preschool: „To educate children in the field of art in a loving and joyful environment full of support, encouragement and understanding“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku