Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Keramika

 

KERAMICKO-VÝTVARNÝ KROUŽEK

 

Pro děti ve věku od 3 do 7 let nabízí naše soukromá mateřská školka MuŠka  kroužek keramiky a výtvarných technik.

Děti si vyzkouší kresbu tužkou, pastelkami, tuší, pastely, voskovkami, také malbu vodovými, temperovými nebo akrylovými barvami. Zkusí si míchání barev, kresbu portrétu, postavy, zvířat aj. Kreslit budou podle předlohy i podle svojí fantazie.

Z keramické hlíny například vytvoří figurky zvířat, ozdoby na vánoční stromeček, náměty se mohou měnit podle ročních období nebo svátků. Seznámí se s vytvářením keramických výrobků z plátů a válečků i s různými způsoby zdobení. Samy si je pomalují pomocí engob nebo glazur. Tento kurz letos nově vede výtvarnice a keramička BcA. Radka Havlíčková

Konání kroužku:

středa 16:45 - 17:45 (60 minut)

cena: 2 400,- Kč (cena za 15 lekcí)

 

Kroužky probíhají od 14. 9. 2020 – 15. 1. 2021 mimo státní svátky a vánoční prázdniny (21.12.2020 - 3.1.2021)

  • 20% sleva pro školkové děti z MuŠky
  • 10% sleva pro děti, které nenavštěvuji školku MuŠku, ale chodí na více než 3 kroužky nebo pro jejich sourozence
  • pro ponížení ceny kroužků můžete využít voucher z 2. pololetí 2019/2020.

 

Pro přihlášení vyplňte registrační formulář a odešlete ho na náš email info@muskaskolka.cz. Rezervace je platná po zaplacení kurzovného na náš bankovní účet 22662208/5500, jako poznámku napište název kroužku a jméno dítěte.

V případě dalších dotazů na odpolední kroužky ve školce MuŠka prosím pište na info@muskaskolka.cz nebo kontaktujte přímo paní ředitelku Janu Křížovou na tel.: 774 426 009.

 

 

BcA. Radka Havlíčková - výtvarný obor

Radka vystudovala obor Užitou malbu na Vyšší odborné škole uměleckoprůmyslové a střední uměleckoprůmyslové škole v Praze na Žižkově. Dále pokračovala své studium na Západočeské univerzitě v Plzni na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnarav oboru Ilustrace a grafika, se specializací na Mediální a didaktickou ilustraci.

Věnuje se malování obrazů a tvorbě keramiky převážně na hrnčířském kruhu.

Radka je maminka tříletého klučiny a nyní po rodičovské dovolené se stane v MuŠce novou lektorkou výtvarného oboru. Povede dopolední výtvarnou výchovu a v odpoledních hodinách povede keramicko-výtvarného kroužku.

"Práce s dětmi mě baví, chci se podílet na rozvíjení jejich dovedností, hlavně kresby, kterou je pozoruhodné sledovat od úplných začátků. Ráda bych dětem předala nadšení z tvorby."

 

 

Přiložen soubor: Přihláška do kurzu 1.pol.2020/2021 (205,03 kB)

Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku