Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Virtuální prohlídka

Sponzoři a partneři

Novinky

AKCE - Přiveď kamaráda

01.09.2020

 

V naší školce MuŠka vyhlašujeme akci:

 

"Přiveď kamaráda"

 

Některé děti na poslední chvíli do školky nenastoupily a tím se nám uvolnila ještě místa v Anglické i České třídě pro děti od 3 do 6 let.

Každý ze stávajících klientů, který přivede dalšího kamaráda/ kamarádku k nám do školky, budou mít oba celý školní rok 10% slevu na školném (ze standardního ceníku).

Podmínkou je nástup kamaráda do školky nejpozději do 1.10.2020 a týká se pouze dětí od 3 let do 6 let.

MuŠka - Školka spolupracující s Mensou ČR

04.08.2020
MuŠka - Školka spolupracující s Mensou ČR

titul. Školka spolupracující s Mensou ČR

Za dobu existence školky MuŠka prošlo školkou několik dětí, které byly mimořádně intelektově nadané. Tyto děti nám byly inspirací a tento uplynulý školní rok jsme navázali úzký kontakt s Mensou České republiky. Naše paní učitelka Bc. Mirka Klofáčová absolvovala několik školení v metodě Mensa NTC a nám se povedlo získat titul: „Školka spolupracující s Mensou“. Proto v následujícím školní roce budeme dále rozvíjet podnětné prostředí v naší školce aktivitami podporující intelektovou stimulaci dětí. Rozhodli jsme se, že založíme od září ve školce nový kroužek Klub nadaných dětí, kde bude paní učitelka mít prostor s dětmi pracovat.

Indiánské léto s jógou

03.08.2020

Indiánské léto s jógou

Příměstský tábor v MuŠce

Minulý týden jsme se naučili několik nových věcí. Díky józe jsme protáhli a posílili naše těla. Pomohly nám pozdravy slunce a měsíce. Obzvlášť pozdrav měsíci byl výzvou. Děti v pozicích musely najít vnitřní klid, aby udržely rovnováhu a zapamatovaly si sled pozic. Dalšími pozicemi byly všechny varianty Bojovníka. Pozice loďky nám pomohla zpevnit střed těla a spojit se s naší vůlí v pozici vydržet.

 

Dále jsme dělali pozici kobry i s dechovým cvičením, pozici stromu a luku. Všechny pozice byly vybrány tak, aby se tématicky spojovaly s tématem indiánského týdne. Nedílnou součástí byly také základy párové jógy a dechová cvičení.

 

A co jsme dělali dál? V pondělí jsme si rozdali indiánské čelenky a učili indiánská pravidla. Jejich dodržování bylo jednou z podmínek k tomu, aby indiáni nasbírali všech 5 peříček. Další podmínkou bylo zpívání písničky kolem totemu (jeho vytvoření), vytleskávačka Den den delí, atd....

Na vycházce jsme odlili spolu stopu velké psí tlapy a vyzkoušeli si indiánský běh. A v pátek jsme postavili společně tee-pee.

Děti si vedly velmi dobře, za celý týden bych je moc ráda pochválila. Z dětí se stala fajn skupina, která se navzájem respektovala, sdílela a vytvořila si moc příjemné zážitky.

Tichá Řeka - Slávka Gajerová

 

Naši rodiče naleznou další fotky v uzamčené fotogalerii.

 

Zahradničíme a řešíme logické úlohy s Mirkou

09.04.2020

Pojďte se s Mirkou a Andrejkou podívat k nám na zahrádku. A poté si vyzkoušet logické úlohy.

Pracovní list si stáhněte zde.

Kdo by chtěl a měl chuť si zasadit fazolky jako my v MuŠce, tak určitě může. U vrátek k zahrádce je červená plechovka, kde si můžete nabrat pár fazolek a zkusit si je také zasadit. Dejte nám vědět jak se Vám daří.

Celkem záznamů: 8

Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku