Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Novinky

Podzim v MuŠce

22.11.2022

Podzim je skoro za námi a my jsme v tomto období zažili spoustu zážitků a krásných akcí. Podzim jsme odstartovali narozeninovou oslavou školky MuŠka. Naše školka oslavila již 9. výročí a je tu pro vás již 10 školní rok. Velice nás těší vaše přízeň a i nadále se budeme snažit vést děti k umění hravou formou.

V říjnu nám přálo počasí a tak jsme vyrazili do nedalekého Milíčovského háje hledat skřítky, také jsme podnikly výlet do pražské Botanické zahrady v Troji na výstavu dýní. A u dýni jsme zůstali i další týden, to jsme si užili Halloweenskou akci s rodiči.

Hurááá očekávaná první přespávačka v tomto školním roce. Školka se na noc stala hradem Brtníkem a dětičky si užily pyžamovou party na téma Ať žijí duchové.

V listopadu jsme se dali na výrobu a vyzdobili jsme si školku krásnými draky. Týden poté jsme šli na louku a užili si drakiádu. Drakům jsme museli trošku pomoc aby létali, ale dokázali jsme to. Draci vzletěli vzhůru.

Zahájení nového školního roku

02.09.2022

Tímto prohlašujeme nový školní rok za úspěšně zahájený! Byla to velká slavnost 1. září u nás v MuŠce. Na zahradě všude samé bubliny, malování na obličej a spousty legrace! Snad ani jedna slzička nikde nebyla vidět.

Krásné září všem!

Harry Potter - přespávačka v MuŠce

30.06.2022

Letošní první přespávačka v roce 2022 byla opravu stylová s velmi oblíbeným tématem Harryho Pottera. Školka se odpoledne zahalila do úžasné Bradavické výzdoby. Když děti v 17 hodin dorazily, musely proběhnout oním tajemným nástupištěm .  Paní učitelky Anetky a Katka pro ně měly přichystány spousty tajemných her a kouzel.

Měli jsme mluvící klobouk, které děti rozřadil do Bradavických kolejí. Míchali jsme lektvary, soutěžili jsme v letu na koštěti🧹, hledali kámen mudrců podle mapy a procházeli začarovaným bludištěm. Večer jsme si promítli film a všichni spokojeni téměř začarovaně usnuli.

Více fotek a informací pro rodiče naleznete v naši aplikaci.

Už se těšíme na další přespávačku.

Váš tým školky MuŠka

Mobilní zvěřinec

01.06.2022

 

Jednou z krásných akcí byla návštěva nini zoo v Milíčovském Háji a nepochybně také Mobilní zvěřinec.
V rámci projektového dne "Zvířátka a mláďátka" do MuŠky přijela paní Olga, která vlastní Zvěřinec na statku a přivezla nám do školky ukázat jarní mláďátka. Ale nebyla to jen tradiční naše zvířátka, jako kuřátka, jehňátka, králíčci či štěňátko, ale paní Olga přivezla také mláďátka surikat.

Dětičky bedlivě poslouchaly nové informace o zvířátkách, např. kdo je mláďátek maminka a tatínek, kde zvířátka žijí, čím se živí nebo čím jsou pro lidi užitečná. Největší radost děti měly z toho, že můžou zvířátka pohladit, pochovat nebo dokonce nakrmit. Všem se tato akce se zvířátky moc líbila a v rámci tohoto projektového dne děti hráli tématické hry a vytvořily jarní dekorační květináček s osením. Teď bedlivě sledují, jak všem travička roste.

Celkem záznamů: 4

Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku