Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Novinky

Zápisy do školky na rok 2022/2023

01.04.2022

Zápisy do školky probíhají i lestos  zclela indivuálně a to ve čtvrtek 12.5.2022 nebo ve úterý 31.5.2022. V těchto dnech si můžete rezervovat Váš termín od 8 do 17:00 hodin. Schůzka probíhá individuálně s paní ředitelkou v čase, který si zvolíte.  Obvykle trvá zápis cca 30 až 45 minut.

Přesnou hodinu si můžete domluvit přímo u paní ředitelky Jany Křížové, tel: 774 426 009 nebo prostřednictvím rezervačního systémů níže na této stránce.

Zápis je určen všem dětem od 2 do 6 let. Přijímáme i předškoláky.

Máme tři malé třídy cca 10 děti a individuální přístup ke každému. Děti nejmenší od 2 let mají samostatnou třídu.

K zápisu nebudete nic potřebovat. Bude prima, když vezmete Vaše dítě s sebou, aby se mohlo do prostor školky podívat a poznat naše paní učitelky.

V případě, že Vám termín nebude vyhovovat neváhejte kontaktovat paní ředitelku Janu Křížovou tel.: 774 426 009 nebo případně emailem krizova@muskaskolka.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu

Tým školky MuŠka

 

Mobilní zvěřinec

24.03.2022

 

Jednou z krásných akcí v březnu byla návštěva nini zoo v Milíčovském Háji a nepochybně také Mobilní zvěřinec.
V rámci projektového dne "Zvířátka a mláďátka" do MuŠky přijela paní Olga, která vlastní Zvěřinec na statku a přivezla nám do školky ukázat jarní mláďátka. Ale nebyla to jen tradiční naše zvířátka, jako kuřátka, jehňátka, králíčci či štěňátko, ale paní Olga přivezla také mláďátka surikat.

Dětičky bedlivě poslouchaly nové informace o zvířátkách, např. kdo je mláďátek maminka a tatínek, kde zvířátka žijí, čím se živí nebo čím jsou pro lidi užitečná. Největší radost děti měly z toho, že můžou zvířátka pohladit, pochovat nebo dokonce nakrmit. Všem se tato akce se zvířátky moc líbila a v rámci tohoto projektového dne děti hráli tématické hry a vytvořily jarní dekorační květináček s osením. Teď bedlivě sledují, jak všem travička roste.

Harry Potter - přespávačka v MuŠce

20.02.2022

Letošní první přespávačka v roce 2022 byla opravu stylová s velmi oblíbeným tématem Harryho Pottera. Školka se odpoledne zahalila do úžasné Bradavické výzdoby. Když děti v 17 hodin dorazily, musely proběhnout oním tajemným nástupištěm .  Paní učitelky Anetky a Katka pro ně měly přichystány spousty tajemných her a kouzel.

Měli jsme mluvící klobouk, které děti rozřadil do Bradavických kolejí. Míchali jsme lektvary, soutěžili jsme v letu na koštěti🧹, hledali kámen mudrců podle mapy a procházeli začarovaným bludištěm. Večer jsme si promítli film a všichni spokojeni téměř začarovaně usnuli.

Více fotek a informací pro rodiče naleznete v naši aplikaci.

Už se těšíme na další přespávačku.

Váš tým školky MuŠka

Celkem záznamů: 3

Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku