Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Novinky

Příměstské tábory v MuŠce 2021!

13.04.2021

Příměstské tábory v MuŠce 2021!

Letní školka v MuŠce pro Vaše děti!

 

Nenechte zahálet své děti v létě! Děti čeká každý týden nová prázdninová dobrodružství s kamarády a přitom se toho spousty naučí. Opět nás čeká léto plné jógy, angličtiny, tance a hudby a to vše na krásné školní zahradě a v prostorách soukromé mateřské školky MuŠka.

Náš skvělý zkušený pedagogický tým a inspirativní prostředí soukromé školky Vám zaručuje to nejlepší pro Vaše nejmenší děti! Máme rádi individuální přístup nejen u nás ve školce, ale také právě na těchto příměstských táborech. Každý tábor pořádáme jen pro malý počet cca 12 dětí.

Na tábory můžete přihlásit děti od 3 do 7 let.

Cena za týden je 3 403,- Kč (při registraci více týdnů a sourozenců cena 3063,- Kč)

Cena oběda 59,- Kč (oběd je účtován zvlášť, zpětně po skončení tábora, dle skutečně odchozených dní)

 

Chcete Vaše dítě přihlásit na příměstský tábor v MuŠce?


REGISTRACE ZDE

 

Pro koho jsou příměstské tábory vhodné?

Na tábor můžete přihlašovat děti od 3 do 7 let. Je možné přihlásit dítě pokud je mu již 8 v případě, že je zvyklé hrát si i s mladšími dětmi než je ono samo. Naopak ty mladší by si měly umět říct o záchod a být alespoň trochu zvyklé vydržet den bez maminky. Naše tábory jsou koncipované na malý počet cca 12 dětí.

 

Jak probíhá tábor a stravování?

Snažíme se být s dětmi co nejvíce venku, užívat si sluníčka a čerstvého vzduchu. Děti jsou často na naši rozlehlé zahradě školky nebo chodí do nedalekého Hostivařského parku. Na výukové lekce mají děti v MuŠce taneční sál, výtvarný ateliér a hudebnu.

Svačinky dětem připravuje naše zkušená paní kuchařka, která vyrábí domácí pribináčky, křupavé toustíky a mnoho skvělých pomazánek. Staráme se o to, aby děti dostávaly vždy pestrou a vyváženou stravu obohacenou o produkty zdravé výživy, bio potravin a aby v jídelníčku nechybělo ovoce a zelenina. Děti však do jídla rozhodně nenutíme.

 

Platební podmínky

Rezervace je závazná po zaplacení zálohy ve výši 1 500,- Kč za každý Vámi zvolený týden. Rezervační poplatek je obvykle nevratný. Pouze v případě, že se příměstské tábory nebudou moci konat z důvodů vládních a epidemiologických nařízení Vám budou všechny platby ve 100 % výši vráceny zpět.

Užíváme si sněhu a zimy!

02.02.2021

Soukroma skolka Praha MuŠka

 

Užíváme si sněhu a zimy!

Leden nám ve školce začal zvesela. Do Prahy přišla zima a s ní i sníh. Děti se mohly vyřádit na zahradě i nedaleko na kopci. Postavily si na zahradě sněhuláky, malé iglu, udělaly ve sněhu andělíčky a také se šly sklouznout na kopec. Podívejte se sami, jak byly děti nadšený, více fotek naleznete ve fotogalerii pro rodiče.

Tým školky MuŠka

 

 

 

Soukroma skolka Praha MuŠka

 

Soukroma skolka Praha MuŠka

Odpolední kroužky v MuŠce od 4.1.2021

12.01.2021

Milí rodiče dětí z odpoledních kroužků v MuŠce,

velmi nás to mrzi, ale díky současný vládním opatřením od 27.12.2020 nemohou v naší soukromé mateřské umělecké školce MuŠka probíhat odpolední zájmové kroužky pro děti.  Dle vládních opatření budou umožněny zájmové kroužky v případě, že budeme v systému PES ve 3 stupni.

Do té doby můžeme mít kroužky pouze pro děti, které chodí k nám do školky v rámci našeho uměleckého předškolního vzdělávání. Jsme rádi, že alespoň v tomto případě je naše předškolní vzdělávání plnohodnotné, ale věřte, že nás velmi mrzí, že ti ostatní k nám docházet nemohou.

Pokud byste měli zájem nastoupit k nám do školky, prosím, kontaktujte ředitelku školky Janu Křížovou, dipl.um tel.: 774 426 009.

Rádi bychom Vám Všem alespoň touto cestou popřáli všechno nejlepší do nového roku 2021. Snad tento rok bude lepší a budeme se v příštím roce více potkávat nejen na našich odpoledních kroužcích.

Tým školky MuŠka

Adventní kalendář školky MuŠka

29.11.2020

Adventní kalendář od dětí z MuŠky

Letos máme pro rodiče našich dětí jiné vánoční překvapení než jako obvykle🎄🎁.Bohužel kvůli covidové situaci nemůžeme uspořádat náš tradiční Vánoční koncert školky MuŠky, který byl v plánu 13.12. 2020.

My v MuŠce ale rozhodně nezahálíme a nacvičujeme s Vašimi dětmi jiná krásná překvapení na každý den!

Užijte si náš adventní kalendář plný fotek a videí Vašich dětí.

Naše koordinátorka Katka Vám na Váš email posílá odkaz, kde si budete moci každý den otevřít nové okénko dárečku v adventním kalendáři. Odkaz je přístupný pouze pro stávající rodiče našich dětí z MuŠky.

Krásný advent Vám všem

Vám přeje

Tým školky MuŠka

Halloweenská párty

31.10.2020

Halloweenské oslavy a Strašidelná párty v soukromé mateřské školce MuŠka

V říjnu proběhly v MuŠce velké halloweenské oslavy. Před samotnou oslavou paní učitelky s dětmi vyráběly strašidelné dekorace, které visely po celé školce.

Ve třídě těch nejmenších, v Opičkách, děti výtvarně ztvárnily dýně. Rozpůlili jablko a po namočení do oranžové barvy ho obtiskli na papír a vznikla jim krásná dýně. Využili také prstové barvy, paní učitelka natřela dětem dlaň, kterou pak obtiskli na papír, dolepili očíčka, domalovali nožičky a vznikla krásná halloweenská příšerka.

V Ptáčcích a Butterflies vyráběli ducha. Přiložili na papír šablonu ducha a prstíčkami namočenými v barvě ťupkali na papír, poté šablonu odkryli a našli krásného ducha.

Každá třída tedy oslavila halloween trochu jinak, ale každá třída ozdobila dýně. Někdo je vydlabával a někdo zase dýně zdobil na povrchu, ale výsledek byl úžasný. Někter

é ozdobené dýně nám dekorovaly školku z ulice. Ptáčci a Butterflies se naučili strašidelnou písničku a taneček s duchy. Podívejte se na sestřih Halloweenské party v MuŠce níže na videu.

 

Páteční "Strašidelná party"

Oslavy Halloweena v naši soukromé mateřské školce MuŠka vyvrcholily na strašidelné party, kde děti pomáhali duchovi Casperovi od zlomys

lného chování jeho druhů Péráka, Smraďocha a Tlusťocha. Z chodidel vytvořili přesilu bubáků a na stezce odvahy jsme prokázali nevídanou nebojácnost. Zlomyslné duchy jsme zahnali a tak nám Casper jako poděkování připravil vynikající hostinu. Nechyběla ani pořádná diskotéka, kde to všichni pořádně rozjeli! Děti si pořádně zatancovaly a ukázaly kamarádům svůj kostým. Úžasné kostýmy měli nejen děti, ale také naše skvělé paní učitelky.

Školka MuŠka slavila 7.narozeniny!!!

26.10.2020

Sláva to byla veliká!

soukroma skolka praha MuŠka

Naše soukromá mateteřská školka MuŠka nedávno oslavila své 7. narozeniny. Oslavili jsme to samozřejmě jak jinak, než velkou školkovou párty, tentokrát bez rodičů :o).  Školka MuŠka je tu pro Vás a Vaše děti již 7. rokem. A i my (zaměstnaneci) z MuŠky, jsme rády, že tu máme super zázemí, príma kolegyně a úžasné děti.

Když děti vešly do nazdobeného tanečního sálu a uviděly stůl plný dárečků, úplně se jim rozzářila očíčka a už se nemohly dočkat, až se vrhnou na rozbalování. Ještě před tím si všichni v MuŠce zazpívali a pak si pochutnali na dortíku. Venku si děti ještě zahrály hry, např. židličkovanou.

Ještě jednou děkujeme rodičům za krásné dárky, děti z nich byly nadšené a hned si s nimi hrály.

MuŠce přejeme spousty dalších krásných let, hodně báječných rodičů a dětí a skvělé paní učitelky.

Tým školky MuŠka

 

MuŠka - Školka spolupracující s Mensou ČR

10.10.2020
MuŠka - Školka spolupracující s Mensou ČR

titul. Školka spolupracující s Mensou ČR

Za dobu existence školky MuŠka prošlo školkou několik dětí, které byly mimořádně intelektově nadané. Tyto děti nám byly inspirací a tento uplynulý školní rok jsme navázali úzký kontakt s Mensou České republiky. Naše paní učitelka Bc. Mirka Klofáčová absolvovala několik školení v metodě Mensa NTC a nám se povedlo získat titul: „Školka spolupracující s Mensou“. Proto v následujícím školní roce budeme dále rozvíjet podnětné prostředí v naší školce aktivitami podporující intelektovou stimulaci dětí. Rozhodli jsme se, že založíme od září ve školce nový kroužek Klub nadaných dětí, kde bude paní učitelka mít prostor s dětmi pracovat.

Celkem záznamů: 7

Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku