Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Novinky

Školka MuŠka slavila 8.narozeniny

15.10.2021
Školka MuŠka slavila 8.narozeniny

Školka MuŠka slaví výročí, je tu je pro Vás a Vaše děti již 8. rokem. A proto jsme ve čtvrtek měli ve školce velkou party. Slavili jsme společně narozeniny. A i my (personál) z MuŠky, jsme rády, že tu máme super zázemí, príma kolegyně a úžasné děti.

Při příchodu do školky si děti u dveří zvolily, jakým gestem se tento den pozdraví s paní učitelkou. Mohly si vybrat poslání pusy, plácnutí rukou nebo MuŠí taneček. Během dopoledne jsme si s dětmi připili, letos jsme místo dortu ochutnali cupcaky a také zde každá třída obdržela dárečky, MuŠce jsme dopřáli hodně dřevěných didaktických her a také krásné hračky na volný čas. Poté šli všichni do svých tříd si dárečky rozbalit, děti objevovaly, co dostaly a také pak došlo na soutěže a hry. Nechybělo přetahování lana, tradiční židličkovaná, v Opičkách si udělali opičí dráhu a v Ptáčcích hráli koordinační hru s balónkama. Tento slavnostní den byl opravdu vydařený.

MuŠce přejeme spousty dalších krásných let, i nadále hodně báječných dětí a rodičů a skvělé paní učitelky.

Skvělá zpráva pro všechny kdo hledají školku!

20.09.2021

Na letošních jarních zápisech jsme nemohli přijmout do naši školky cca 30 dětí. Museli jsme je odmítnout, protože bychom měli školku přeplněnou a to jsme nechtěli. Chtěli jsme zachovat naši hlavní zásadu individuální přístup a příjemný malý kolektiv dětí. Nakonec 4 děti na nový školní rok vůbec nenastoupí nebo nenastoupily………..

 

Skvělá zpráva: "Ve školce MuŠka jsou volná místa!"Soukroma materska skolka MuŠka Praha

 

Soukroma materska skolka MuŠka Praha

 

Máme volná místa pro děti od 3 let do 7 let a to v České třídě Ptáčků a i Anglické třídě Butterflies. Nástup možný ihned.

Prosím, zavolejte přímo paní ředitelce Janě Křížové, tel.:774426009. Školku Vám ráda ukáže a když se Vám u nás bude líbit, můžete nastoupit.

Přejeme všem krásný začátek školního roku

Tým školky

MuŠka

 

Mám zájem o volné místo ve školce ZDE

Odpolední kroužky v MuŠce od 13.9.2021

01.09.2021

Odpolední kroužky NEJEN pro děti v soukromé mateřské umělecké školce MuŠka

Přihlašování na kroužky je v plném proudu. Děti, které nechodí k nám do školky vyplňte přihlášku na tomto odkazu ZDE. Děti z MuŠky vyplňují přihlášku ZDE.

Kroužky v MuŠce začínají  od 13.9. 2021.

Těšíme se na Vás

Odpolední kroužky pro děti

Soukromá mateřská umělecká školka MuŠká má pro Vás a Vaše děti spousty kvalitních zájmových odpoledních kroužků pro děti od 3 do 7 let. Hodiny plné zpívání, tancování, jógování a keramiky!! Některé odpolední kroužky jsou vhodné i pro ty, kteří navštěvují jinou mateřskou školku či základní školu. Kroužky probíhají v krásném prostředí umělecké školky MuŠka v Praze (Edisonova 27, Praha 10 - Petrovice).

Určitě si s dětmi vyberete z naší bohaté nabídky uměleckých i ostatních odpoledních kroužků pod vedením vysoce kvalifikovaných pedagogů s úžasným vztahem k dětské duši.

Pokud se Vám u nás nebude na první hodině líbit, kurzovné Vám vrátíme :o)

Vzhledem k současné nejisté době covidové jsme tento školni rok rozděli na menší časové úseky, na čtvrtletí. První čtvrtletí probíhá od 13.9.2021 - 3.12.2021, druhé čtvrtletí od 6.12.2021- 4.3.2022, třetí čtvrtletí 7.3.2022 - 17.6.2022

 

Odpolední kroužky pro VŠECHNY děti - tedy NEJEN pro děti z MuŠky

Odpolední kroužky POUZE pro děti z MuŠky

Bohužel z časových a organizačních důvodů nelze, aby na tyto kroužky docházeli děti z jiných školek. Je nám to líto :o(

Celkem záznamů: 3

Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku