Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Novinky

Právě teď zápisy do školky MuŠka 2020/2021

12.05.2020
Právě teď zápisy do školky MuŠka 2020/2021

Zápisy do mateřské školky MuŠka právě probíhají!

Hurráá školka MuŠka je po pár týdnech opět otevřena!

V plném proudu probíhají také zápisy nových dětí na září 2020. Domluvte si schůzku s paní ředitelkou Janou Křížovou (tel.: 774 426 009, info@muskaskolka.cz), ta Vám ráda školku představí a zodpoví všechny Vaše otázky.Ve školce mohou být nástupy i během školního roku, ale pouze do naplnění kapacity a velmi doporučujeme včasnou rezervaci!

Už teď se těšíme na září 2020 na naše nové malé MuŠky

Důležitá informace na závěr! V létě bude školka otevřená. Navíc pořádáme u nás jako každý rok tématické umělecké Příměstské tábory pro děti od 3 do 7 let. Nabídku táborů na léto se můžete podívat ZDE.

tým školky MuŠka


Podívejte se na videoprohlídku školky, kde uvidíte prostory.

Školka MuŠka opět funguje!

01.05.2020

Hurráá soukromá mateřská umělecká školka MuŠka je po pár týdnech opět otevřena!

Bylo skvělé točit pro Vás videa a někdy až dojemné vidět umělecké výtvory a vzkazy od Vašich děti. Nicméně život ve školce je krásný šrumec plný dětského smíchu po celý den. To prostě nic nenahradí. :o)

Školka je uklizená, a dokonce proběhla preventivní profesionální dezinfekce prostor celé naší školky. Jeden úžasný tatínek nám přišel se svoji firmou vyčistit Polymerovou dezinfekcí celou školku od všech bakterií i virů. Ošetření probíhalo formou fogování (tvoření mlhy) prostoru studeným aerosolem, který obsahuje dezinfekční složku PHMG (kationový polymer). Při aplikaci docházelo k pokrytí povrchu bezchlórovým přípravkem, který zabraňuje šíření virů a bakterií až na 21 dní.  Pokud byste chtěli ošetřit své domovy či kanceláře více informací najdete zde: www.likvidaceviru.cz. My panu Pešírovi mockrát děkujeme!!

Tupování zvířátek s Agnes

17.04.2020

Šablonka koník

Šablonka slepička

Šablonka ovečka

Šablonka prasátko

Zahradničíme a řešíme logické úlohy s Mirkou

09.04.2020

Pojďte se s Mirkou a Andrejkou podívat k nám na zahrádku. A poté si vyzkoušet logické úlohy.

Pracovní list si stáhněte zde.

Kdo by chtěl a měl chuť si zasadit fazolky jako my v MuŠce, tak určitě může. U vrátek k zahrádce je červená plechovka, kde si můžete nabrat pár fazolek a zkusit si je také zasadit. Dejte nám vědět jak se Vám daří.

Příměstské tábory v MuŠce - Letní umělecká prázdninová školka

13.03.2020

V létě opět pořádá školka MuŠka oblíbené příměstské tábory pro děti ve od 3 do 7 let.

Naše letní umělecká školka je velmi oblíbená nejen u dětí z naší školky, ale také u dětí, které MuŠku ve školním roce nenavštěvují. I letos jsme pro Vaše děti připravili krásný a bohatý program.

Tábory probíhají v tematických týdenních cyklech vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00 (program do 16:30 pak volná hra na zahradě).

Cena za týden: 3 403,- Kč + obědy 59,- Kč na den

10% sleva z ceny kurzu při zaplacení 2 a více týdnů a za sourozence

 

29.6. - 3.7. Keramicko-sochařský týden

Lektor: Bc. Petra Vychytilová

Týden v keramicko-sochařském ateliéru, to je pět dní práce nejen s hladkou točířskou hlínou a engobami, ale děti si, letos poprvé, vyzkoušejí, jak se vyrábí z burelové hlíny s lupkem. Dny budou od rána plné tvoření, poznání, zážitků a hlavně legrace. Děti si vlastnoručně vymodelují figurky, zvířátka,hrnečky nebo třeba nástěnné obrázky.

 

7.7. - 10.7. S písničkou kolem světa

Lektor: MgA. Lucie Laubová

Projedeme spolu světem a poznáme nejznámější a nejhezčí písničky jednotlivých států. "Jiný kraj - jiný mrav" i to platí ve světě hudby. Děti uvidí, že každý národ má své písničky, které má rád a které jsou jeho chloubou. Na konci celého týdne Vám během krátkého vystoupení předvedeme, co všechno jsme se naučili a dozvěděli o hudbě ve světě. Děti se seznámí se spoustou hudebních nástrojů, které cestou zeměmi potkáme.

 

13.7. - 17.7. Logopedický týden pro jazýčky Vašich dětí

Lektor: Bc. Mirka Klofáčová

Hned první den se dozvíme z "tajemného dopisu", kdo je Kvído a kam budeme cestovat. Hravou formou se děti seznámí nejen s Českou republikou, ale i se sousedními státy. Procvičíme správnou výslovnost, rozpohybujeme naše jazýčky, rozšíříme slovní zásobu a určitě dáme prostor pro pohyb, který je pro nás velmi důležitý. Celý týden bude provázen prvky NTC systému učení, který doporučuje Mensa ČR.

 

20.7. - 24.7. Na vlně moderního tance

Lektor: Bc. Tereza Palanová, DiS.

První letní taneční kemp bude zaměřený na moderní současný tanec. Budeme se učit optimálnímu držení těla a nacvičovat pestré choreografie na současnou hudbu. Poplujeme na vlně moderního tance a svět se kolem rozzáří dětskou radostí z pohybu.

 

20.7. - 24.7. Moře angličtiny

Lektor: Agnes Costa e Silva

S naší oblíbenou paní učitelkou Agnes čeká děti moře anglických slovíček a frází. Děti se budou učit jazyk za pomocí her, písniček, a dokonce Montessori pomůcek. Na konci týdne děti budou bohatší nejen o nová slovíčka a básničky, ale také o nově nabyté sebevědomí v komunikaci v cizím jazyce.

 

27.7.- 31.7. Indiánské léto s jógou

Lektor: MgA. Vítězslava Gajerová

Indiánské léto s jógou bude plné jógové praxe, ve které se dozvíme něco o kultuře a životním stylu indiánů. Hravou formou vytvoříme skupinu, ve které budeme sdílet zážitky a pocity. Indiánské přátelství stvrdíme párovou akrobatickou jógou a duši rozvibrujeme na vlnách kreativního tvořeni s různými materiály. Dobrodružství prožijeme při stopovacích a naučných hrách.

 

17.8. - 21.8. Taneční týden s pohádkovými postavami

Lektor: Karolína Němcová

Tento týden se ocitneme v krásném prostředí našich i světových pohádek. Taneční ztvárnění jednotlivých postav, například oblíbené princezny Elsy, jistě nadchne každého z vás. Taneční krůčky, improvizace i choreografie budou pestré a doslova pohádkové.

 

24.8. - 28.8. Sborové zpívání létu

Lektor: Jana Křížová, dipl.um

Ve sborovém týdnu se budeme s dětmi věnovat správnému pěveckému dýchání, posazení hlavového tónu a správné artikulaci. Děti se naučí základům herectví a pohybu na jevišti divadla. Naučíme se spousty nových písniček a na závěr tohoto týdne vystoupíme pro naše rodiče.

 

 

Pro přihlášení vyplňte registrační formulář a odešlete ho zpět na: info@muskaskolka.cz. Rezervace je platná po zaplacení rezervačního poplatku 1500,- Kč za každý Vámi zvolený týden. Platbu posílejte na náš účet 22662208/5500, jako poznámku napište název týdne, jméno dítěte a jako v.s. uveďte začátek rodného čísla dítěte bez lomítka.

 

Více informací k příměstským táborům Vám rádi sdělíme i telefonicky nebo emailem.

Kontakty: ředitelka školky MuŠka Jana Křížová tel.: 774 426 009, krizova@muskaskolka.cz

Koordinátorka školky Katka Anýžová tel.: 777 474 050, info@muskaskolka.cz

Přiložen soubor:Registrační formulář - 2020 (223,24 kB)
Celkem záznamů: 9

Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku