Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Novinky

Hledáme parťáka do pedagogického týmu školky MuŠka

13.06.2021
Hledáme parťáka do pedagogického týmu školky MuŠka

Hledáme parťáka do pedagogického týmu školky MuŠka!

Jsme akreditovaná Mateřská umělecká školka MuŠka na Praze 10 s uměleckým a anglickým vzdělávacím programem. Každé dítě u nás má individuální přístup, který dětem umožní naplno se rozvíjet. Kvalitní tým lidí je pro vzdělávání a péči o děti velmi důležitý a proto zaměstnáváme jen kvalifikované zaměstnance, které práce baví.

 

Učitel/ka v Soukromé mateřské školce MuŠka, Praha 10

V práci se vracíme zpátky do dětství. Dává nám radost, hodně smíchu i moře zábavy. Jste kvalifikací pedagog se vzděláním předškolní a mimoškolní pedagogiky a potřebujete změnu?

Pak hledáme právě Vás, abyste ve školce MuŠka pečovali o naše zlatíčka. S láskou a trpělivosti. Abyste se pro ně stali parťákem i vzorem, a abyste je dobře připravili do základní školy.

 

Co by Vám nemělo chybět

 • Pedagogické vzdělání se zaměřením na předškolní a mimoškolní pedagogiku (nutná podmínka)
 • Pozitivní a láskyplný vztah k malým dětem
 • Klientský přístup - komunikace s rodiči je důležitou součásti Vaší práce
 • Čeština jako rodný jazyk
 • výtvarné dovednosti či hra na hudební nástroj, pohybové hry (výhodou nikoliv nutnou podmínkou)
 • základní komunikativní znalost angličtiny
 • praxe ve školce výhodou

Co na Vás v naší školce čeká

 • skvělá parta jako jeden tým
 • krásné prostředí, kde se cítíte jako doma
 • ohodnocení za Vaši dobrou práci
 • pohodová, kreativní a individuální práce s malým počtem dětí
 • práce na plný pracovní poměr
 • termín nástupu dle domluvy, nejpozději však 1.9.2021

Tým je pro nás důležitý, proto si musíme vzájemně padnout do oka. Pro začátek pošlete svůj životopis na email info@muskaskolka.cz a my se Vám ozveme. Nebo přímo kontaktujte paní ředitelku Janu Křížovou na telefonu 774426009.

Těšíme se na Vás

Tým školky MuŠka

 

 

Soukromá máteřská umělecká školka MuŠka, Edisonova 27/21, Praha 10 - Petrovice

Zápisy do školky 2021/2022

21.04.2021

Soukroma skolka Praha, zapisy do MSRezervace termínu na individuální zápisy do soukromé mateřské školky MuŠka na školní rok 2021/2022

 

Letošní zápisy do školky proběhnou zcela indivuálně a to ve středu 19.5.2021 nebo ve čtvrtek 10.6.2021. V těchto dnech si můžete rezervovat Váš termín od 8 do 17:45 hodin. Schůzka probíhá individuálně s paní ředitelkou v čase, který si zvolíte. Obvykle trvá zápis cca 30 až 45 minut. Přesnou hodinu si můžete domluvit přímo u paní ředitelky Jany Křížové, tel: 774 426 009 nebo prostřednictvím rezervačního systémů níže na této stránce.

Zápis je určen všem dětem od 2 do 6 let. Přijímáme i předškoláky a nadané děti. Jsme zapojeni do Mensy ČR.

Máme tři malé třídy cca 10 děti a individuální přístup ke každému.

K zápisu nebudete nic potřebovat. Bude prima, když vezmete Vaše dítě s sebou, aby se mohlo do prostor školky podívat a poznat naše paní učitelky.

Prosíme při Vaši návštěvě o dodržování všech hygienických opatření. V případě, že budete v karanténě nebo Vám termín nebude vyhovovat neváhejte kontaktovat paní ředitelku Janu Křížovou tel.: 774 426 009 nebo případně emailem krizova@muskaskolka.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu

 

Tým školky MuŠka

Svět kolem nás (Předškoláci zpět ve školce)

19.04.2021

Soukroma skolka Praha

Hurá naši předškoláci jsou zpět v naši školce MuŠce. A hned se vrhli se Slávkou na téma vesmír a s Mirkou na přírodní živly!

 

Vesmír je pozoruhodné místo plné možností k objevování. My jsme s dětmi prozkoumali, jak vypadají planety v naší sluneční soustavě. Co je slunce? Co je díky jeho energii možné? Co potřebujeme na planetě k životu? Na všechny a další otázky jsme hledali a našli odpovědi. Děti si i vymyslely vlastní planety. První týden opět ve školce byl ale úžasný nejen díky zajímavému tématu, ale hlavně díky možnosti být opět spolu, hrát si a smát se.

Soukroma skolka Praha

 

Přírodní živly - velké téma pro další týden v MuŠce. Naši předškoláci se s Mirkou naučili spoustu nových informací, vytvářeli obrázky různými technikami, čímž procvičiti také grafomotoriku a zapojili svojí fantazii. Zkoušeli také různé aktivity na toto téma.

Soukroma skolka Praha Soukroma skolka Praha

 

Zkusili jste někdy doma mandalu z Lentilek? V MuŠce jsme vytvořili mandalu ohně a také vody. Okolo talířku jsme do kruhu naskládali Lentilky a nalili trochu vody. Barva z bonbonu se začala rozpouštět a vytvořilo to krásné ornamenty.  U nás ve školce jsme také nezapomněli oslavit den Země, kde jinde než na naší zahrádce. Děti se seznámili se zahradními nástroji a pomohli uklidit zahradu.

 

Soukroma skolka Praha

 

 

 

Soukroma skolka Praha

 

 

Soukromá mateřská školka v Praze, Mateřská umělecká školka MuŠka

 

Příměstské tábory v MuŠce 2021!

13.04.2021

Příměstské tábory v MuŠce 2021!

Letní školka v MuŠce pro Vaše děti!

 

Nenechte zahálet své děti v létě! Děti čeká každý týden nová prázdninová dobrodružství s kamarády a přitom se toho spousty naučí. Opět nás čeká léto plné jógy, angličtiny, tance a hudby a to vše na krásné školní zahradě a v prostorách soukromé mateřské školky MuŠka.

Náš skvělý zkušený pedagogický tým a inspirativní prostředí soukromé školky Vám zaručuje to nejlepší pro Vaše nejmenší děti! Máme rádi individuální přístup nejen u nás ve školce, ale také právě na těchto příměstských táborech. Každý tábor pořádáme jen pro malý počet cca 12 dětí.

Na tábory můžete přihlásit děti od 3 do 7 let.

Cena za týden je 3 403,- Kč (při registraci více týdnů a sourozenců cena 3063,- Kč)

Cena oběda 59,- Kč (oběd je účtován zvlášť, zpětně po skončení tábora, dle skutečně odchozených dní)

 

Chcete Vaše dítě přihlásit na příměstský tábor v MuŠce?


REGISTRACE ZDE

 

Pro koho jsou příměstské tábory vhodné?

Na tábor můžete přihlašovat děti od 3 do 7 let. Je možné přihlásit dítě pokud je mu již 8 v případě, že je zvyklé hrát si i s mladšími dětmi než je ono samo. Naopak ty mladší by si měly umět říct o záchod a být alespoň trochu zvyklé vydržet den bez maminky. Naše tábory jsou koncipované na malý počet cca 12 dětí.

 

Jak probíhá tábor a stravování?

Snažíme se být s dětmi co nejvíce venku, užívat si sluníčka a čerstvého vzduchu. Děti jsou často na naši rozlehlé zahradě školky nebo chodí do nedalekého Hostivařského parku. Na výukové lekce mají děti v MuŠce taneční sál, výtvarný ateliér a hudebnu.

Svačinky dětem připravuje naše zkušená paní kuchařka, která vyrábí domácí pribináčky, křupavé toustíky a mnoho skvělých pomazánek. Staráme se o to, aby děti dostávaly vždy pestrou a vyváženou stravu obohacenou o produkty zdravé výživy, bio potravin a aby v jídelníčku nechybělo ovoce a zelenina. Děti však do jídla rozhodně nenutíme.

 

Platební podmínky

Rezervace je závazná po zaplacení zálohy ve výši 1 500,- Kč za každý Vámi zvolený týden. Rezervační poplatek je obvykle nevratný. Pouze v případě, že se příměstské tábory nebudou moci konat z důvodů vládních a epidemiologických nařízení Vám budou všechny platby ve 100 % výši vráceny zpět.

Školka MuŠka slavila 7.narozeniny!!!

26.10.2020

Sláva to byla veliká!

soukroma skolka praha MuŠka

Naše soukromá mateteřská školka MuŠka nedávno oslavila své 7. narozeniny. Oslavili jsme to samozřejmě jak jinak, než velkou školkovou párty, tentokrát bez rodičů :o).  Školka MuŠka je tu pro Vás a Vaše děti již 7. rokem. A i my (zaměstnaneci) z MuŠky, jsme rády, že tu máme super zázemí, príma kolegyně a úžasné děti.

Když děti vešly do nazdobeného tanečního sálu a uviděly stůl plný dárečků, úplně se jim rozzářila očíčka a už se nemohly dočkat, až se vrhnou na rozbalování. Ještě před tím si všichni v MuŠce zazpívali a pak si pochutnali na dortíku. Venku si děti ještě zahrály hry, např. židličkovanou.

Ještě jednou děkujeme rodičům za krásné dárky, děti z nich byly nadšené a hned si s nimi hrály.

MuŠce přejeme spousty dalších krásných let, hodně báječných rodičů a dětí a skvělé paní učitelky.

Tým školky MuŠka

 

Celkem záznamů: 5

Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku