Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Novinky

Helloweenská noc ve školce MuŠka

24.10.2018

Helloweenská noc se ve školce uskutečnila jeden říjnový strašidelný pátek. Děti si užily spousty legrace, tentokrát s příměsí čarodějnických sil. Zatímco jejich rodiče si mohli užít večer bez dětí a ráno si dokonce i přispat.

Děti vyráběly mini strašidélka z pomerančů, prošly stezkou odvahy za strašidlem  - a nutno dodat, že se vůbec nebály. Podívali se na film Casper a spokojeně se vyspaly.

Ráno posnídaly „strašidelný čoko kopeček“ od naši úžasné paní kuchařky Andrejky.

 

 

 

 

 

 

Takhle to celé začalo.....

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Naše halloweenská party by se neobešla bez písně Strašidla, tu totiž naše děti umí tak dobře, že si na nás žádné strašidlo netroufne.

 

 

 

 

 

 

 

 

Každá malá čarodějka, kostlivkyně, strašák, netopýr a další a další, se nejprve prošli přehlídkovým chodníkem a vybrali si svou strašidelnou přezdívku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z pomeračnů naši kouzelníci vykouzlili malá strašidélka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dáma s maskou také přidala ruku k dílu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stezka odvahy po schodech za bubákem. Každý musel zazpívat písničku. Všichni zazpívali, nebáli se a tak za odměnu dostali trick or treat balíček. :o)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Následovala diskotéka, nejvíc se dětem líbila píseň Ghost busters.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nakonec se nejvíc bály naše paní učitelky Slávka a Agnes, děti se naučily strašit až moc přesvědčivě.

 

 

 

 

 

 

 

Už se moc těšíme na další přespávačku, která bude Vánoční.

Tým školky MuŠka

Zápis září - odpolední kroužky pro všechny

12.08.2018

 Odpolední kroužky pro děti

září 2018 - leden 2019

  

Nový školní rok se blíží a mateřská umělecká školka MuŠká má pro Vás a Vaše děti spousty kvalitních zájmových kroužků. Nové hodiny plné zpívání, tancování, jógování a keramiky, které začínají 17.9.2018 !! Naše odpolední kroužky jsou vhodné pro všechny děti od 3 do 7 let, tedy i pro ty, kteří navštěvují jinou mateřskou školku či základní školu.

Určitě si s dětmi vyberete z naší bohaté nabídky uměleckých i jiných kroužků pod vedením vysoce kvalifikovaných pedagogů s úžasným vztahem k dětské duši.

Pokud se Vám u nás nebude na první hodině líbit, kurzovné Vám vrátíme :o)

Většina kurzů je zakončena závěrečným prestižním koncertem v koncertním sále Petrovic. Podívejte se na fotogalerii vystoupení našich malých umělců z minulých koncertů. ZDE

Kroužek Den Čas Věk Délka lekce Cena za pololetí
Flétna pondělí 15:30 – 16:15 4-7 45 min/17 lekcí 2 040 Kč
Keramicko - výtvarný kroužek pondělí 16:30 – 18:00 3-6 60 min/17 lekcí 2 210 Kč
Jóga pro děti pondělí 16:30 – 17:30 4-7 60 min/17 lekcí 2 210 Kč
Taneční kroužek - mladší středa 16:00 – 16:45 3-4 45 min/17 lekcí 2 040 Kč
Taneční kroužek - starší středa 17:00 – 18:00 5-6 60 min/17 lekcí 2 210 Kč
Dětský sbor MuŠka středa 15:00 – 15:45 3-5 45 min/17 lekcí 2 040 Kč
Dětský sbor MuŠka středa 16:30 – 17:15 5-8 45 min/17 lekcí 2 040 Kč

 

Jak v naší školce MuŠka, tak i v odpoledních kroužcích klademe velký důraz na individuální přístup!

Všechny aktivity jsou koncipovány do velmi malého počtu dětí. Záleží nám na kvalitě v hezkém prostředí, kde se Vaše děti budou cítit příjemně. Vše je přizpůsobeno tak, abychom se každému dítku mohli věnovat naplno a individuálně.

 

Kurzy probíhají od 17.9.2018 do 31.1.2019 s vyjímkou posledního týdne před Vánoci a vánočních prázdnin (17.12.- 2.1.2019). Sourozenci nebo při zaplacení 3 a více kroužků sleva 10%. 

Pro závazné přihlášení vyplňte registrační formulář a odešlete ho na náš email info@muskaskolka.cz. Rezervace je platná po zaplacení kroužku. Platbu posílejte na náš účet 22662208/5500, jako poznámku napište název kroužku a jméno dítěte.

Více informací k odpoledním kroužkům Vám rádi sdělíme i telefonicky.

Kontakty: Jana Křížová tel.: 774 426 009, krizova@muskaskolka.cz

Letní umělecká prázdninová školka

09.04.2018

 

 Letní umělecká prázdninová školka s MuŠkou 2018 

 

 Příměstské tábory pro děti v Praze

  

Budeme si hrát, snít, tvořit, smát se

a dělat vše,

co ke kouzelné dětské duši patří.

 

Tábory budou probíhat v týdenních

cyklech vždy od pondělí do pátku

od 8:00 do 18:00 (program do 16:30 pak volná hra na zahradě).

              

Cena za týden: 3480,- Kč + obědy 59,- Kč na den

Sleva pro děti, které navštěvovaly odpolední kroužky v MuŠce - Cena za týden 3130,- Kč Tato sleva neplatí pro týdny s angličtinou.

 

 

 10 % sleva z ceny kurzu při zaplacení 2 a více týdnů, za sourozence nebo každého dalšího kamaráda, kterého přivedete.

 

    

 

 V jógovém týdnu provedeme děti světem jógy,  jógových cviků, manter a mandal. Budeme se věnovat rozvoji síly, postřehu, pozornosti, poznání svých pocitů a emocí, a sociálním dovednostem. Cílem je dětem předat takové dovednosti a zkušenosti, které mohou využít i na další životní cestě. Těšíme se na letní shledání, ve kterém vytvoříme něco osobitého za přítomnosti smíchu, kamarádů a nových prázdninových zážitků. 

S dětmi se v tomto týdnu „rozjedeme“ do světa hudby. Cestou se naučíme spoustu nových písniček, seznámíme se s obyvateli vesnice jménem Stupnice a formou her budeme rozvíjet hudební cítění (sluch, rytmus a intonaci). Naučíme se základní hudební pojmy potřebné k ne zabloudění na naší hudební cestě. Samozřejmě, nebude chybět hra na hudební nástroje. Na konci týdne Vám během krátkého vystoupení předvedeme, co všechno jsme se naučili.

 

V keramickém týdnu čeká v umělecké školce MuŠka na malé výtvarníky hrnčířská hlína a spousta legrace. Ukážeme si, že na keramice nevznikají pouze hrnečky. Práce s keramickou hlínou dává prostor pro experimentování, vyzkoušíme si otiskování různých materiálů, od přírodnin (šišky stromů, větvičky, koňské žíně, mušle...), přes textilie až po předměty denní potřeby. Pod našima rukama vzniknou sošky oblíbených zvířátek, reliéfní kachlíčky k zavěšení na zeď, dózy, talířky nebo jiné nádobky. 

Celý týden nás bude těšit radost z pohybu, která bude mít několik tváří. Tanec, cvičení se stuhami a šátky, jízda na rejnocích, koordinační cvičení na balančních podložkách i pohybové hry a soutěže. Veškeré aktivity budou probíhat v našem krásném tanečním sále a na naší pohádkové zahradě. Společný taneční týden bude plný zábavy a překvapení.  

 

V tomto týdnu se budeme s dětmi věnovat logopedické prevenci (jejíž součástí jsou dechová, jazyková, smyslová a motorická cvičení), ale vše proběhne pod "indiánskou maskou".

Postavíme si na zahradě "indiánské týpí", zhotovíme totem, zatancujeme tanec, ulovíme bizona a samozřejmě si vyrobíme čelenku s péry a tričko. Úkolem pro všechny účastníky, bude vymyslet pro sebe indiánské jméno a naučit se indiánský pokřik.

Na děti čeká spousta krásných písniček a poznatků ze světa hudby a také hudebních her. Ústředním tématem písniček bude krásné letní počasí, letní aktivity, příroda a život zvířátek v tomto ročním období. Děti se budou učit techniku správného zpívání – zdravé brániční dýchání a techniku hlavové resonance. Vrcholem tohoto týdenního kempu bude páteční hudebně/dramatické vystoupení, na které jste všichni srdečně zváni.

  

Pro přihlášení vyplňte registrační formulář a odešlete ho zpět na: info@muskaskolka.cz. Rezervace je platná po zaplacení rezervačního poplatku 1500,- Kč. Platbu posílejte na náš účet 22662208/5500, jako poznámku napište název týdne, jméno dítěte a jako v.s. uveďte začátek rodného čísla dítěte bez lomítka.

  

Více informací k příměstským táborům Vám rádi sdělíme i telefonicky nebo emailem.

 

Kontakty: ředitelka Jana Křížová tel.: 774 426 009, krizova@muskaskolka.cz

 

 

 Koordinátorka školky Valentina Rokačová tel.: 777 474 050, info@muskaskolka.cz 

Celkem záznamů: 3

Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“