Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Jaro dělá pokusy, vystrkuje krokusy

Jaro dělá pokusy, vystrkuje krokusy!

Venku už se otepluje a začínají kvést první květiny. Pomalu se blíží jaro. V MuŠce tyto změny v přírodě bedlivě sledujeme. V minulých týdne jsme si povídali o kytičkách, které přináší jaro. Z kraje března jsme měli ve školce projektový den „Květiny“, kde jsme všichni dohromady vytvořili obrovskou květinu a ozdobili jsme si s ní vchod školky.

Následující týden jsme měli květinovou party. Ke správné party patří koktejl, tak jsme si umíchali jahodový milkshake, který jsme si ozdobili vlastnoručně vyrobenou ozdobou. Zatančili jsme si společný tanec a nakonec jsme na zahradě zasadili jarní květiny.

Děti vyrazily vláčkem do Světic a prošly si zde Ladovu stezku. V dalších dnech vyrazili na procházku s lupou v ruce po Hostivařském lesoparku. Zkoumali z blízka kvetoucí stromy, ale nejlepší část procházky byla soutěž s balonky.

Než nám březen skončil, stihli jsme zasít osení a teď čekáme, zda nám do Velikonoc vyroste.


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku