Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Náš tým

Soukromá mateřská školka MuŠka| Náš tým

Ve svém týmu zaměstnáváme jen nadšené učitele s vysokou odbornou a pedagogickou kvalifikací, kteří rozumí individuálním potřebám jednotlivých dětí. Víme, že kvalitní tým lidí je pro vzdělávání a péči o děti velmi důležitý.

Do našeho týmu vybíráme ty nejlepší, pro něž je jejich práce zároveň velkým koníčkem.

Jana Křížová, dipl. um. – ředitelka školky

Vystudovala obor předškolní a mimoškolní pedagogika na střední pedagogické škole v Praze, a operní zpěv na Konzervatoři. Má mnohaleté zkušenosti v soukromých mezinárodních školkách i v umělecké branži. Je spoluzakladatelkou školky MuŠka, kterou vede ji již 7. rokem.

Jana se celý svůj život věnovala dětem a umění. Navštěvovala ZUŠ (zpěv a balet) a zpívala v Kühnově dětském sboru. Při studiu učila zpěv na základních uměleckých školách a vedla dětské sbory. Příležitostně zpívala v divadlech a koncertovala. Po ukončení studia na konzervatoři pracovala v několika soukromých mezinárodních školkách a podílela se na vzniku hudební skupiny pro děti Myš a Maš. Již od svých 17 let chtěla mít vlastní školku, protože práce s dětmi je celý její život. Je maminkou dvou krásných holčiček.

Email: krizova@muskaskolka.cz, tel.:774 426 009

Ing. Michaela Přibylová - manažerka školky

Vystudovala Podnikohospodářskou fakultu na Vysoké škole ekonomické v Praze. Pracovala v Praze a v Německu v nadnárodních společnostech v odděleních marketingu. Míša je spoluzakladatelkou školky MuŠka, na jejímž vedení se podílí již 7. rokem. Muška školka se pro ni stala ideálním spojením a seberealizací všech oblastí jejího života. V současné době je na mateřské dovolené s ročním chlapečkem.

Umění – nejvíce však hudba - se do jejího života významně prolíná od dětství. Jako dítě navštěvovala Kühnův dětský sbor a ZUŠ - obor housle. Osm let působila v Pražském studentském orchestru, který má dlouholetou tradici a je aktivní i v zahraničí. Díky němu si hudbu zamilovala a ráda tuto lásku předává dál nejen svým dvěma dětem, ale i dětem v MuŠce. Dodnes se aktivně věnuje hře na housle v Bumuvě komorním orchestru.

Email: pribylova@muskaskolka.cz, tel.: 776 660 721

MgA. Vítězslava Gajerová, učitelka ve školce, dvojjazyčný asistent

Slávka se ve svém životě vždycky s láskou věnovala tanci a dětem. Vystudovala vysokou školku HAMU v Praze, obor metodika klasického tance a posléze absolvovala vyšší odbornou školu, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Slávka je paní učitelka ve třídě Ptáčku se stýlým úsměvem ve tváři. Děti ve školce ji doslova milují.

Od malička navštěvovala baletní přípravku ve Státní opeře Praha a následně studovala na 1. soukromé taneční konzervatoři v Praze (dnes Taneční konzervatoř Ivo Váni-Psoty). Učila v různých tanečních studiích a v mezinárodní školce. Vyučovala taneční výuku pro malé děti nebo moderní tanec pro dospělé. Ve školce MuŠka vedla tanečky od samého vzniku školky. Tuto roli však od září 2016 předala své kolegyni.

Bc. Mirka Klofáčová – učitelka ve školce

Mirka má s prací učitelky v mateřské škole dlouholetou zkušenost. Střední pedagogickou školu vystudovala v Litoměřicích a následně úspěšně dokončila bakalářské studium speciální předškolní pedagogiky v Ústí nad Labem. Po mnoha letech práce v přeplněných třídách státních mateřských škol se v malém kolektivu dětí ve školce MuŠka těší na to, že se každému bude moci individuálně věnovat.

Nemá ráda nudu, proto se snaží vždy pro děti připravit něco poutavého a inspirativního. Vždy raději opustí zajeté cestičky a podnikne s vašimi dětmi dobrodružnou výpravu, bude experimentovat s různými druhy pokusů a bude se snažit předat dětem kus své lásky k přírodě a hlavně ke zvířatům.

Agnes Costa e Silva - učitelka anglické třídy Butterflies

Agnes má vystudovanou pedagogiku pro předškolní děti a je to paní učitelka s neuvěřitelně pozitivní energií. Je původem z Brazílie, kde 9 let působila v místní mateřské škole. Následně se přestěhovala do USA, kde dělala Au pair 6 let. V Americe se seznámila s budoucím českým manželem, se kterým má dvě holčičky.

V Praze žije se svou rodinou již 4 roky a celé tyto 4 roky pracovala v mezinárodní montessori školce. Agnes je člověk plný energie, má krásný vztah k dětem, které ráda mimo jiné podporuje v umění. Je nejen stále veselá, ale také velmi tvořivá.

Barbora Pavelková - učitelka Opiček

Bára od mala vynikala v hudbě a tanci a proto ji byla doporučena Základní škola s uměleckým rozšířením, kde se po celou dobu studia věnovala převážně tanci a hře na housle. Vždy ji to táhlo k práci s dětmi, vystudovala střední pedagogickou školu v Karlových Varech se zaměřením na hudební obor a následně sociální pedagogiku na vyšší odborné škole. Jejím velkým koníčkem je zpěv a již 7 let je členkou dívčí kapely. Práce s dětmi ji naplňuje a chce ji dělat celý život.

Adéla Čelikovská - paní učitelka nejmenších Opiček

Adélka navštěvovala střední odbornou školu zaměřenou na právo a diplomacii – brzy však zjistila, že tento obor pro ni není to pravé ořechové. Dále proto vystudovala sociální pedagogiku na vyšší odborné škole a do budoucna by se ráda věnovala logopedii. Od malička ji baví kreslení, četba a v současnosti se učí hrát na ukulele. Má dlouholetou zkušenost s hlídáním dětiček a ráda s nimi kreslí a tvoří.

Kateřina Anýžová

Katka vystudovala Obchodní Akademii v Praze. Ve volném čase se věnuje trénováním dětského aerobiku a pečením výborných dortů a koláčů. Katka také v rodinách hlídala malé děti a stala se tak velmi oblíbenou chůvou.

MgA. Lucie Laubová – lektorka hudebního kroužku

Lucie je od září naší novou a zároveň skvělou lektorkou hudebního kroužku ve školce MuŠka. S dětmi má již velké zkušenosti mimo jiné i jako učitelka v soukromé mateřské školce.Lucie je milá paní učitelka, která se díky lásce k dětem začala věnovat výuce na ZUŠ na Praze 5, kde učí sólový zpěv a hudební nauku. Dokáže děti nejen zaujmout, vtáhnout do hudby, ale díky svým zkušenostem děti dobře připraví na budoucí ZUŠ.

Lucie Lubová je talentovaná operní pěvkyně, učitelka zpěvu a hudební nauky. Vystudovala operní zpěv na konzervatoři v Olomouci a poté se vzdělávala dále ve svém oboru na Akademii múzických umění v Praze.

BcA. Radka Havlíčková

Radka vystudovala obor Užitou malbu na Vyšší odborné škole uměleckoprůmyslové a střední uměleckoprůmyslové škole v Praze na Žižkově. Dále pokračovala své studium na Západočeské univerzitě v Plzni na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnarav oboru Ilustrace a grafika, se specializací na Mediální a didaktickou ilustraci.

Věnuje se malování obrazů a tvorbě keramiky převážně na hrnčířském kruhu.

Radka je maminka tříletého klučiny a nyní po rodičovské dovolené se stane v MuŠce novou lektorkou výtvarného oboru. Povede dopolední výtvarnou výchovu a v odpoledních hodinách povede keramicko-výtvarného kroužku.

"Práce s dětmi mě baví, chci se podílet na rozvíjení jejich dovedností, hlavně kresby, kterou je pozoruhodné sledovat od úplných začátků. Ráda bych dětem předala nadšení z tvorby."

MgA. Zdeňka Vaculík Erlebachová – sbormistryně dětského sboru MuŠka

Česká operní pěvkyně a hudební pedagog MgA. Zdeňka Vaculík Erlebachová vystudovala Konzervatoř v Pardubicích, dále pokračovala v hudebním studiu na Akademii múzických umění v Praze ve třídě národní umělkyně Doc. Libuše Márové. V současnosti kromě sboru v MuŠce je sbormistrem přípravných oddělení prestižního Kühnova dětského sboru.

Zdeňka nastudovala deset operních a dvě činoherní role, které byly uvedeny na prestižních scénách českých divadel. Jako sólistka se věnuje také koncertní činnosti s českými regionálními orchestry a příležitostně v rámci různých kulturních programů vystupuje na ČT art a ČT2.

V současnosti je také aktivním hudebním pedagogem. Za svou osmiletou pedagogickou praxi působila jako sbormistr přípravných oddělení chlapeckého sboru Bonifantes Pardubice. V současnosti je sbormistrem přípravných oddělení Kühnova dětského pěveckého sboru, který je nejprestižnějším dětských sborem v České republice, dále pak jako sbormistr sboru Sluníčko – Pardubice, kde se věnuje režii dětských muzikálů. Její pedagogická činnost se nevztahuje pouze na hudební vyučování, ale také na aktivní výuku logopedie a dětské dramatiky.

Karolína Němcová - lektorka tanečků

Karolína již od školního věku věnovala veškerý volný čas tanci, zpěvu, moderní gymnastice, hře na flétnu a klavíru. Následně vystudovala prestižní osmiletou Taneční konzervatoř v Praze a nyní studuje na HAMU v Praze. Chce se stát kvalifikovaným pedagogem a předávat dětem vše, co ji samotnou těší celý život. Lásku k tanci.

Bc. Tereza Palanová, DiS.

Tereza se již ve třech letech začala věnovat moderní gymnastice. Plynule přešla z gymnastiky k baletu a vystudovala Taneční konzervatoř v Praze. S konzervatoří vystupovala v Národním a Stavovském divadle v baletech Šípková Růženka a Labutí jezero. V současné chvíli Terezka dokončuje magisterské studium na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy.

Terezka díky svému talentu získala již řadu tanečních stipendií na zahraniční taneční stáže a každoročně tak spolupracu je s předními světovými choreografy, mezi které patří například Terry Beeman, Florence Meregalli, a další. Na mezinárodní stáži WDM 2016 získala stipendium na AMDA New York. Tereza vystupuje se souborem Pop Balet také v projektu Tanecbook, kde získala roli hackera, v níž exceluje na baletních špičkách. Od roku 2015 je členkou JAD People u Yemiho A.D, s nimiž vystupuje na mnoha akcích a shows (např.: pro AVON, Adidas, Tvoje tvář má známý hlas). Od září 2017 účinkuje v muzikálu Krysař v divadle Kalich.

Mimo tancování se Tereza od pěti let věnuje také hře na klavír a zpěvu a každý rok vystupuje na koncertech hudební školy. Tereza je velice nadaná mladá tanečnice a výborná lektorka tance.

Lucie Zavadilová

Lucka se od školního věku věnovala tanci v taneční škole InDance (dříve studio PopBalet) a díky své píli se brzy dostala do výběrových souborů Pop Balet pod vedení umělecké vedoucí Majky Piskořové Veselé. Díky tomu si mohla zatančit na prknech Stavovského či Národního divadla. Láska k tanci byla velká, a tak Lucie vystudovala Taneční konzervatoř. Také účinkovala v divadle RockOpera Praha v rockových operách Faust a Proces. Ve volném čase se věnuje fireshow, lightshow a také závěsné akrobacii. V současné chvíli studuje Pedagogickou fakultu UK.

 

Lucka každoročně jezdí na zahraniční i tuzemské stáže, kde spolupracuje s předními světovými i českými choreografi, například Terry Beeman, Michele Oliva, Michele Assaf, Ivana Hanichová, Tomáš Protivínský a mnoha dalšími. Na mezinárodní stáži WDM 2015 získala stipendium do Flava hiphop school v Itálii a v roce 2018 se zúčastnila výběrového semináře The Ultimate Dance Package. V roce 2019 ještě mezi své aktivity a zájmy, přidala spolupráci se společností Ekokom a přednáší v rámci Agentury 42, enviromentální výchovu.

Andrea Pekařová

Andrea Pekařová je paní kuchařka, která umí výborné svačinky pro naše děti.


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku