Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Náš tým

Soukromá mateřská školka MuŠka| Náš tým

Ve svém týmu zaměstnáváme jen nadšené učitele s vysokou odbornou a pedagogickou kvalifikací, kteří rozumí individuálním potřebám jednotlivých dětí. Víme, že kvalitní tým lidí je pro vzdělávání a péči o děti velmi důležitý.

Do našeho týmu vybíráme ty nejlepší, pro něž je jejich práce zároveň velkým koníčkem.

Chcete se přidat do naše školkového týmu? Hledáme posily! Pošlete nám svůj životopis na info@muskaskolka.cz. Těšíme se na Vás!

Jana Křížová, dipl. um. – ředitelka školky

Vystudovala obor předškolní a mimoškolní pedagogika na střední pedagogické škole v Praze, a operní zpěv na Konzervatoři. Má mnohaleté zkušenosti v soukromých mezinárodních školkách i v umělecké branži. Je spoluzakladatelkou školky MuŠka, kterou vede ji již 7. rokem.

Jana se celý svůj život věnovala dětem a umění. Navštěvovala ZUŠ (zpěv a balet) a zpívala v Kühnově dětském sboru. Při studiu učila zpěv na základních uměleckých školách a vedla dětské sbory. Příležitostně zpívala v divadlech a koncertovala. Po ukončení studia na konzervatoři pracovala v několika soukromých mezinárodních školkách a podílela se na vzniku hudební skupiny pro děti Myš a Maš. Již od svých 17 let chtěla mít vlastní školku, protože práce s dětmi je celý její život. Je maminkou dvou krásných holčiček.

Email: krizova@muskaskolka.cz, tel.:774 426 009

Ing. Michaela Přibylová - manažerka školky

Vystudovala Podnikohospodářskou fakultu na Vysoké škole ekonomické v Praze. Pracovala v Praze a v Německu v nadnárodních společnostech v odděleních marketingu. Míša je spoluzakladatelkou školky MuŠka, na jejímž vedení se podílí již 7. rokem. Muška školka se pro ni stala ideálním spojením a seberealizací všech oblastí jejího života. V současné době je na mateřské dovolené s ročním chlapečkem.

Umění – nejvíce však hudba - se do jejího života významně prolíná od dětství. Jako dítě navštěvovala Kühnův dětský sbor a ZUŠ - obor housle. Osm let působila v Pražském studentském orchestru, který má dlouholetou tradici a je aktivní i v zahraničí. Díky němu si hudbu zamilovala a ráda tuto lásku předává dál nejen svým dvěma dětem, ale i dětem v MuŠce. Dodnes se aktivně věnuje hře na housle v Bumuvě komorním orchestru.

Email: pribylova@muskaskolka.cz, tel.: 776 660 721

Aneta Poláková - paní učitelka Opiček

Aneta vystudovala Střední pedagogickou školu, obor výchova dětí předškolního a mladšího školního věku. Poté absolvovala stáž v německé alternativní školce Pfiffikus, kde se poprvé seznámila s metodikou práce s dětmi mladšími 3 let. Následně strávila pár let studiem publicistiky, avšak práci s dětmi vnímá jako tu nejsmysluplnější, takže se do školky opět vrátila. Tři a půl roku pracovala jako hlavní paní učitelka ve školce Veselé slůně, kde se zamilovala do práce s nejmenšími dětmi.

Od dětství se věnuje hudbě a sportu. Chodila do Kühnova dětského sboru, hraje na klavír a v současné době se učí na kytaru. Její vášní bylo a stále je, byť již jen pasivně, krasobruslení.

 

Bára Holubová - učitelka našich Ptáčků

Bára si lásku k dětem vybudovala již na základní škole, kde v rámci dobrovolného kroužku hlídala děti, chodila s nimi na hřiště a různé výlety. Vystudovala obor předškolní a mimoškolní pedagogika na střední pedagogické škole v Praze, kde se naučila hře na flétnu, kytaru a klavír. Poslední dva roky učila v soukromé školce Wonderland. Bára navštěvovala pěvecký sbor, jehož členkou byla téměř 8 let. Od malička jí bavilo zpívat a hrát na různé hudební nástroje, a to jí baví dodnes.

Michal Křístek, DiS.

Michal vystudoval hudebně-estetické gymnázium a následně Pražskou konzervatoř obor operní zpěv. Následujících 11 let zpíval v českých a německých divadlech jako sólista. Poté vystudoval střední pedagogickou školu obor předškolní a mimoškolní pedagogika. V uplynulých šesti letech působil jako učitel, vedoucí učitel a zástupce ředitelky ve dvou soukromých školkách. Michal má bohaté zkušenosti s vedením hudebních kroužků a kroužku flétny, ale také s přípravou a realizací divadelních a koncertních vystoupení dětí předškolního věku.

Rovněž vymyslel a vypracoval ucelený systém výuky etikety v MŠ. Jeho pedagogickou filozofií je vést děti k samostatnosti, k vytváření vlastních názorů a k hledání souvislostí. Řídí se mottem “Učitel ti může otevřít dveře, ale vstoupit do nich musíš ty sám.” Mezi Michalovy koníčky patří zejména čtení knih, poslech vážné hudby a návštěvy galerií. Má jedenáctiletého syna Richarda, kterého vychovává k tomu, aby byl dobrým člověkem.

Kateřina Anýžová - koordinátorka školky

Katka vystudovala Obchodní Akademii v Praze. Ve volném čase se věnuje trénováním dětského aerobiku a pečením výborných dortů a koláčů. Katka také v rodinách hlídala malé děti a stala se tak velmi oblíbenou chůvou.

Mgr. Jana Sofie Stránská Dipl.um.

Sofie se věnuje tanci a pohybu celý život. První profesionální angažmá získala již v sedmi letech v Těšínském divadle, kde tančila dětské role v pohádkových muzikálech. Následovalo osmileté studium státní taneční konzervatoře v Praze obor klasický tanec a následně se stala členkou baletního souboru Státní opery Praha. Během taneční kariery vystudovala Univerzitu Jana Amose Komenského a od roku 2009 se začala věnovat dětem v tanečních školách. Připravuje malé gymnastky a baletky na soutěže, pomáhá svým studentům s přijetím na uměleckou dráhu například v rámci přípravy na konkurzy do muzikálů, nebo příjímací zkoušky na konzervatoř. V současné době získala osvědčení pro obor Vychovatelství a asistent pedagoga.

Sofie byla živé dítě plné energie a milovala hudbu a tanec. Využila každou příležitost, kdy toto své nadání mohla projevit a zdokonalovat. Proto se i dnes dokáže vcítit do malých dětských duší, které touží po tom se vyřádit, tančit, skákat, točit se a splynout s hudbou.

MgA. Lucie Laubová – externí odborník z praxe - hudební výchova

Lucie je od září naší novou a zároveň skvělou lektorkou hudebního kroužku ve školce MuŠka. S dětmi má již velké zkušenosti mimo jiné i jako učitelka v soukromé mateřské školce.Lucie je milá paní učitelka, která se díky lásce k dětem začala věnovat výuce na ZUŠ na Praze 5, kde učí sólový zpěv a hudební nauku. Dokáže děti nejen zaujmout, vtáhnout do hudby, ale díky svým zkušenostem děti dobře připraví na budoucí ZUŠ.

Lucie Lubová je talentovaná operní pěvkyně, učitelka zpěvu a hudební nauky. Vystudovala operní zpěv na konzervatoři v Olomouci a poté se vzdělávala dále ve svém oboru na Akademii múzických umění v Praze.

Andrea Pekařová

Andrea Pekařová je paní kuchařka, která umí výborné svačinky pro naše děti.

Bc. Petra Vychytilová – externí odborník z praxe - výtvarnice

O Petře by se dalo psát dlouho. Petra je úspěšná malířka, keramička, flétnistka a spisovatelka. Vydala pohádkovou knížku pro děti a absolvovala řadu výtvarných kurzů. Je certifikovaná floristka a členka Sdružení výtvarníků České republiky. Krom toho je též chápající maminkou tří děti.

Prošla ZUŠ obor flétna, tanečním kroužkem, Kühnovým dětským sborem a absolvovala řadu výtvarných kurzů (např. kurzem litografie na VŠ uměleckoprůmyslové, kurzem uměleckého řezbářství, reálnou kresbu atd.). Její záliby ji přirozeně dovedly až ke studiu Expresívních terapií se zaměřením na arteterapii na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity. Věnuje se psaní poezie i prózy pro dětské čtenáře. V lednu tohoto roku vydala, a zároveň ilustrovala pohádkovou knihu „Nastydlá strašidla“ kterou pokřtila v naší školce MuŠce.


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku