Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Olympijské hry 2018 i v naší školce MuŠka

  

Ester Ledecká, Martina Sáblíková, Michal Krčmáč či Eva Samková. To jsou hrdinové Olympijských her 2018 v Pchjongčchangu. My ve školce jsme jim všem drželi moc palce, a aby naše děti také mohly zažít sportovní atmosféru, uspořádali jsme si vlastní zimní olympiádu.

 

 

Nejprve to vypadalo, že nebudeme mít s počasím štěstí. My jsme se však nenechali otrávit a uspořádali jsme dětem nezapomenutelné zimní olympijské hry plné zábavy v prostorách naší krásné školky.

 

Olympijské hry jsme, jak se patří, zahájili zpěvem naší státní hymny. Paní učitelka Agnes nám zazpívala hymnu její rodné země, a dětem jsme ze záznamu pustili hymnu americkou. Poté následovalo zapálení olympijského ohně. Pro tuto zodpovědnou roli jsme vybrali nejstarší sportovkyni ze školky Aničku Danišovou.

 

Následovalo rozdělení dětí do skupinek a vrhnutí se na sportovní klání. Děti si vyzkoušely Curling s náramky a mopem:-), hod na cíl a vůbec nejúspěšnější disciplína byl samozřejmě hokej. Ten si zahrály dokonce i paní učitelky a děti fandily jako o život:-)

Celé sportovní dopoledne jsme završili rozdáním diplomů a medailí. V naší školce zvítězily úplně všechny děti!

Věříme, že se děti z této akce vrátily domů nadšené a plné dojmů.

 

Tým školky MuŠka

 


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“