Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Zápisy do školky na rok 2023/2024

Zápisy do mateřské školky MuŠka

Zápisy do soukromé mateřské školky MuŠka  probíhají individuálně 30.5.2023. Na tento den si můžete rezervovat Váš termín od 8 do 17:00 hodin. Schůzka probíhá individuálně s paní ředitelkou v čase, který si zvolíte.  Obvykle trvá zápis cca 30 až 45 minut.

Přesnou hodinu si můžete domluvit přímo u paní ředitelky Jany Křížové, tel: 774 426 009 nebo prostřednictvím rezervačního systémů níže na této stránce.

K zápisu nebudete nic potřebovat. Bude prima, když vezmete Vaše dítě s sebou, aby se mohlo do prostor školky podívat a poznat naše paní učitelky.

Máme tři malé třídy cca 8 až 12 děti a individuální přístup ke každému. Děti nejmenší od 2 let mají samostatnou třídu Opiček.

Při zápisech mají přednost zájemci s vícedenní docházkou. Děti tak mají stálý kolektiv a mohou dosáhnout vyšší kvality vzdělávání. Náš nadstandardní umělecký program rozvíjí děti a jejich nadání přirozeným způsobem.  Děti se učí tzv. škola hrou s ohledem na jejich věk a individuální schopnosti.

Umělecké kroužky (hudební kroužek, výtvarný, tanec) a angličtina pro děti, jsou vedeny kvalifikovanými lektory v daném oboru a probíhají v dopoledních hodinách. V naši další bohaté nabídce krožků pro děti máme také Sportovně-tenisový kroužek nebo Judo pro děti.

Děti vedeme ke zdravému životnímu stylu a k pohybu, který je pro děti a jejich imunitu velmi důležitý.

Přijímáme děti od 2 do 6 let včetně předškoláků nebo dětí s odkladem školní docházky i děti nadané. Jsme akreditovaná soukromá školka Praha 10.

Rezervace zápisu na den 30.5.2023

 

Proč zvolit soukromou školku MuŠka?

  • Jsme akreditovanou mateřskou školkou ministerstvem školství
  • Máme jedinečný umělecko-pohybový vzdělávací program
  • Zajistíme Vašim dětem maximální péči a rozvineme jejich přirozený talent
  • Dáte svému dítěti v prvních letech života to nejlepší
  • Každé dítě je osobností. Individuální přístup ke každému je základním stavebním kamenem a úspěchem naší školky

 

 


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku