Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Závěrečný koncert školky MuŠka

Letošní školní rok završila naše školka velkolepou, výpravnou, muzikálovou pohádkou Zlatovláska. V hlavní roli Jiříka exceloval Adámek Svoboda, který prakticky neslezl s pódia. Jeho pěvecké výkony překvapily všechny diváky. I v dalších rolích hrály děti z MuŠky. Měli jsme dva velmi šikovné krále Matyáška a Vikiho. Rybáře Deníska a Pavlíka, ptáčky Barunku s Terezkou, spousty tančících kuchtíků, mravenečků, rybičku Sáru s nádherným kostýmem a samozřejmě překrásnou a skvěle zpívající Zlatovlásku Madlenku Asterovou.
Jsme velice hrdí na všechny naše děti z MuŠky. Všechny do jednoho předvedky krásné výkony a hlavně si to ty děti užily s radostí.
Velké poděkování patří celému našemu týmu v čele s panem učitelem Michalem Křístkem a Bárou Holubovou, kteří měli na přípravě pohádky nejvíce práce.


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku