Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Výtvarná návštěva u koaly

11.07. – 15.07.2022

Tábor se koná od 11.7.-15.7.2022

Pro děti od 3 do 7 let

Lektorka: Bc. Petra Vychytilová

Výtvarná návštěva u koaly

Inspirujeme se cestami kolem příjemně oranžového Uluru, nejobjemnějšího monolitu na světě, skalními kresbami domorodých Austrálců neboli Aborodžinců. Ve své tvorbě používají zejména čtyři barvy: bílou, černou, žlutou, červenou. Tradiční malbou Aborodžinců ozdobíme nádobí. Také pak zkusíme vymodelovat koaly hovící si na eukalyptu, nebudou chybět ani figurky emu, klokana, vombata, ježury, ledňáka nebo kachle s motivem akácie. Jeden den věnujeme dekorování keramiky engobami, další den bude patřit čtení o Austrálii a protinožcích a modelování na motivy tohoto příběhu. I když je náš prázdninový týden výtvarný, čeká nás také muzicírování, zpívání a hry na zahradě. Bubínek s sebou.

 

REZERVACE ZDE

Tábor bude probíhat v prostorách Mateřské umělecké školka MuŠka, Edisonova 27/21, Praha 10 - Petrovice. Sraz účastníků v 8:00 až 8:15. Vyzvedávání účastníků od 16:00 do 17:30 hodin. Venkovní aktivity budou probíhat na zahradě školky MuŠka a v přilehlém okolí v Hostivařského parku.

 

Ohlednutí za loňským keramickým týdnem v MuŠce

 

Máte další dotazy? Nejste si jisti, zda je tábor pro Vaše dítě vhodný? Zavolejte ve všední den naší koordinátorce Katce na tel. 777 474 050 nebo kdykoliv napište email na info@muskaskolka.cz. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku