Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Hudební pohádka

25.07. – 29.07.2022

Tábor se koná od 25.7.2022 do 29.07.2022

Pro děti od 3 do 7 let

Lektor: MgA. Lucie Laubová

Hudební pohádka

Náš hudební týden si s dětmi užijeme nácvikem hudebního představení. Vyzkoušíme si atmosféru divadelního světa při nácviku Hudební pohádky. Nebudou chybět kulisy, převleky, kostýmy a spousta herecké akce a písniček. Budeme si také užívat prostorné školkové zahrady a různých her s kamarády. V závěru týdne Vám naše vystoupení rádi předvedeme. Těším se na setkání s Vámi i s dětmi!

 

REZERVACE ZDE

 

Tábor bude probíhat v prostorách Mateřské umělecké školka MuŠka, Edisonova 27/21, Praha 10 - Petrovice. Sraz účastníků v 8:00 až 8:15. Vyzvedávání účastníků od 16:00 do 17:30 hodin. Venkovní aktivity budou probíhat na zahradě školky MuŠka a v přilehlém okolí Hostivařského parku.

 

Máte další dotazy? Nejste si jisti, zda je tábor pro Vaše dítě vhodný? Zavolejte ve všední den naší koordinátorce Katce na tel. 777 474 050 nebo kdykoliv napište email na info@muskaskolka.cz. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku