Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Ta naše písnička česká

23.08. – 27.08.2021

Tábor se koná od 23.8.2021 do 27.08.2021

Pro děti od 3 do 7 let

Lektor: MgA. Lucie Laubová

Ta naše písnička česká

S dětmi se tento rok vydáme na pomyslné “hudební výlety” naší českou hudební krajinou. Každý den budeme mít jiný cíl “výletu” a jiné téma “cestování“. Jeden den “navštívíme“ krásnou výstavu, další “zajedeme” na hrad a zámek. Budeme také “chodit do lesa“ na houby a k rybníku “na koupání. Když se jede na takový výlet v hudbě, nesmí se zapomenout s sebou vzít hudební nástroje a dobrá svačina, aby cesta lépe utíkala. Co všechno jsme s dětmi během týdne “navštívili”, Vám na konci týdne ukážeme během krátkého vystoupení.

 

REZERVACE ZDE

 

Tábor bude probíhat v prostorách Mateřské umělecké školka MuŠka, Edisonova 27/21, Praha 10 - Petrovice. Sraz účastníků v 8:00 až 8:15. Vyzvedávání účastníků od 16:00 do 17:45 hodin. Venkovní aktivity budou probíhat na zahradě školky MuŠka a v přilehlém okolí Hostivařského parku.

 

Máte další dotazy? Nejste si jisti, zda je tábor pro Vaše dítě vhodný? Zavolejte ve všední den naší koordinátorce Katce na tel. 777 474 050 nebo kdykoliv napište email na info@muskaskolka.cz. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku