Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Soukromá mateřská školka Praha 10 - Petrovice

Zápisy do mateřské školky MuŠka

Zápisy do soukromé mateřské školky MuŠka probíhají individuálně a často v průběhu celého roku. Jsme soukromá školka pro děti od 2 let a obzvláště v nejmenší třídě Opiček, kde jsou děti od 2 let, přichází do třídy mezi kamarády v průběhu celého školního roku.

Při zápisech mají přednost zájemci s vícedenní docházkou. Děti tak mají stálý kolektiv a mohou dosáhnout vyšší kvality vzdělávání. Náš nadstandardní umělecký program rozvíjí děti a jejich nadání přirozeným způsobem.  Děti se učí tzv. škola hrou s ohledem na jejich věk a individuální schopnosti.

Umělecké kroužky (hudební kroužek, výtvarný, tanec) a angličtina pro děti, jsou vedeny kvalifikovanými lektory v daném oboru a probíhají v dopoledních hodinách. V naši další bohaté nabídce odpoledních kroužků pro děti máme také Sportovně-tenisový kroužek nebo Judo pro děti.

Děti vedeme ke zdravému životnímu stylu a k pohybu, který je pro děti a jejich imunitu velmi důležitý.

Vaše dítě můžete do naší soukromé mateřské školky přihlásit kdykoliv, pokud máme volnou kapacitu. Přijímáme děti od 2 do 6 let včetně předškoláků nebo dětí s odkladem školní docházky i děti nadané. Jsme akreditovaná soukromá školka Praha 10.

Domluvte si schůzku s paní ředitelkou  Janu Křížovou tel.: 774 426 009 nebo případně napište email na info@muskaskolka.cz. Školku Vám rádi ukážeme a zodpovíme Vaše otázky.

Proč zvolit soukromou školku MuŠka?

  • Jsme akreditovanou mateřskou školkou ministerstvem školství
  • Máme jedinečný umělecko-pohybový vzdělávací program
  • Zajistíme Vašim dětem maximální péči a rozvineme jejich přirozený talent
  • Dáte svému dítěti v prvních letech života to nejlepší
  • Každé dítě je osobností. Individuální přístup ke každému je základním stavebním kamenem a úspěchem naší školky

Soukromá mateřská školka v Praze, Mateřská umělecká školka MuŠka


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku