Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Mateřská školka Praha 10| MuŠka - umělecký program

 

Mateřská školka Praha 10| Soukromá mateřská umělecká školka MuŠka

Hledáte nejlepší mateřskou školku na Praze 10? Školka MuŠka patří určitě mezi ty nejlepší soukromé mateřské školy na Praze 10. Sídlí v městské části Praha- Petrovice, která je na rozhraní městských částí Praha 4 Háje a Praha 10. Budova školky prošla nedávno kompletní rekonstrukcí a má stylové interiéry a velkou zahradu s herními prvky.

Mateřská školka Praha 10|MuŠka

Možná si říkáte, že snad v každé mateřské školce na Praze 10 děti zpívají, malují či tancují. Podstatným rozdílem ale u nás je, že výuku vedou odborníci z jednotlivých uměleckých oborů a navíc jsou to kvalitní předškolní pedagogové. Samozřejmě že výuka děti velmi baví a probíhá formou her. Jinak by to opravdu nešlo. Děti je potřeba nadchnout, bavit, ale to je pro naše učitelé opravdu hračka.

Anglicko-umělecká soukromá školka na Praze 10

Kromě zaměření na umělecké směry jsme tradiční soukromou školkou na Praze 10, ovšem s příjemným personálem a individuálním přístupem ke každému dítěti. Každé dítě je originál, který následujeme a pomáháme objevit jeho talent.

Samozřejmě velký důraz klademe i na pohybový rozvoj dítěte. Kromě tancování nabízí naše mateřská školka na Praze 10 další volitelné odpolední kroužky pro děti. Dobrým příkladem je sportovně tenisový kroužek, který probíhá v docházkové vzdálenosti od školky na tenisových kurtech. Programem naší školky velmi často prolíná i jóga pro děti, která je dětmi velmi oblíbená.

Školka MuŠka patří mezi ty soukromé školky na Praze 10, které rozvíjí děti i po jazykové stránce. Logopedie a výuka angličtiny je součástí našeho vzdělávacího programu.

Mateřská školka Praha 10|MuŠkaAnglicko-umělecká třída má bohatý umělecký program a zároveň každodenní výuku anglického jazyky pod vedením naši skvělé lektorky Agnes. Agnes miluje prvky montessori a proto v této třídě naleznete mnoho montessori pomůcek.

„Jsme víc než Anglická školka“

 

Česko-umělecká třída má nadstandardní umělecký program, který rozvíjí děti a jejich talent přirozeným způsobem. Mezi hlavní naše cíle je vzdělávat děti v láskyplném a radostném prostředí plném podpory povzbuzení a porozumění.

Prostory, které má opravdu jen některá mateřská školka na Praze 10

Školka Muška je mateřskou školkou na Praze 10, která má v budově k dispozici taneční sál, který je koncipován i jako tělocvična, hudebnu a také výtvarný ateliér, který je jako stvořený pro vývoj dětské estetiky a umění. Děti nemusí nikam přejíždět, vše mají pod jednou střechou. Jediný kroužek mimo budovu je tenisový kroužek, který je dvě minuty klidnou pěší chůzí.

Školka Praha 10 - katalogy

Školka MuŠka je jako velmi kladně hodnocená školka Praha 10 v různých online katalogech. Jedním z nich, kde se školka umisťuje na předních místech žebříčku nejlépe hodnocených MŠ Prahy 10, je portál nejškolky.cz

Dalším zajímavým katalogem je portál: "Soukromé školky Praha", který přehledně zobrazuje všechny Mateřské školy Prahy 10.

 

Zápis do školky kontaktujte ZDE

Domluvte si schůzku s naší paní ředitelkou Janou Křížovou
tel.: 774 426 009, e-mail krizova@muskaskolka.cz.

Virtuální prohlídka soukromé mateřské školky MuŠky

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ PROSTORY ŠKOLKY | NÁŠ TÝM | ODPOLEDNÍ KROUŽKY | UMĚLECKÝ PROGRAM | ÚVOD


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku