Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Mateřská školka Praha 10| MuŠka - umělecký program

 

Mateřská školka Praha 10| Soukromá mateřská umělecká školka MuŠka

Hledáte nejlepší mateřskou školku na Praze 10? Školka MuŠka patří určitě mezi ty nejlepší soukromé mateřské školy na Praze 10. Sídlí v městské části Praha- Petrovice, která je na rozhraní městských částí Praha 4 Háje a Praha 10. Budova školky prošla nedávno kompletní rekonstrukcí a má stylové interiéry a velkou zahradu s herními prvky.

Mateřská školka Praha 10|MuŠka

Možná si říkáte, že snad v každé mateřské školce na Praze 10 děti zpívají, malují či tancují. Podstatným rozdílem ale u nás je, že výuku vedou odborníci z jednotlivých uměleckých oborů a navíc jsou to kvalitní předškolní pedagogové. Samozřejmě že výuka děti velmi baví a probíhá formou her. Jinak by to opravdu nešlo. Děti je potřeba nadchnout, bavit, ale to je pro naše učitelé opravdu hračka.

Tradiční soukromá školka na Praze 10

Kromě zaměření na umělecké směry jsme tradiční soukromou školkou na Praze 10, ovšem s příjemným personálem a individuálním přístupem ke každému dítěti. Každé dítě je originál, který následujeme a pomáháme objevit jeho talent.

Samozřejmě velký důraz klademe i na pohybový rozvoj dítěte. Kromě tancování nabízí naše mateřská školka na Praze 10 další volitelné odpolední kroužky pro děti. Dobrým příkladem je sportovně tenisový kroužek, který probíhá v docházkové vzdálenosti od školky na tenisových kurtech. Programem naší školky velmi často prolíná i jóga pro děti, která je dětmi velmi oblíbená.

Školka MuŠka patří mezi ty soukromé školky na Praze 10, které rozvíjí děti i po jazykové stránce. Logopedie a výuka angličtiny je součástí našeho vzdělávacího programu.

 

Mateřská školka Praha 10|MuŠkaAnglicko-umělecká třída má bohatý umělecký program a zároveň každodenní výuku anglického jazyky pod vedením naši skvělé lektorky Agnes. Agnes miluje prvky montessori a proto v této třídě naleznete mnoho montessori pomůcek.

„Jsme víc než Anglická školka“

 

Česko-umělecká třída má nadstandardní umělecký program, který rozvíjí děti a jejich talent přirozeným způsobem. Mezi hlavní naše cíle je vzdělávat děti v láskyplném a radostném prostředí plném podpory povzbuzení a porozumění.

Prostory, které má opravdu jen některá mateřská školka na Praze 10

Školka Muška je mateřskou školkou na Praze 10, která má v budově k dispozici taneční sál, který je koncipován i jako tělocvična, hudebnu a také výtvarný ateliér, který je jako stvořený pro vývoj dětské estetiky a umění. Děti nemusí nikam přejíždět, vše mají pod jednou střechou. Jediný kroužek mimo budovu je tenisový kroužek, který je dvě minuty klidnou pěší chůzí.

 

Školka Praha 10 - katalogy

Školka MuŠka je jako velmi kladně hodnocená školka Praha 10 v různých online katalogech. Jedním z nich, kde se školka umisťuje na předních místech žebříčku nejlépe hodnocených MŠ Prahy 10, je portál nejškolky.cz

Dalším zajímavým katalogem je portál: "Soukromé školky Praha", který přehledně zobrazuje všechny Mateřské školy Prahy 10.

 

 

 

Právě probíhaji zápisy na školní rok 2021/2022!

Více info o zápisech ZDE

Domluvte si schůzku s naší paní ředitelkou Janou Křížovou
tel.: 774 426 009, e-mail krizova@muskaskolka.cz.

Virtuální prohlídka soukromé mateřské školky MuŠky

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ PROSTORY ŠKOLKY | NÁŠ TÝM | ODPOLEDNÍ KROUŽKY | UMĚLECKÝ PROGRAM | ÚVOD


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku