Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Filosofie školky MuŠka

Umělecký vzdělávací program|Soukromá mateřská školka MuŠka

Koncepce všech uměleckých oborů je samozřejmě ŠKOLA HROU. Ze zkušenosti víme, že děti je třeba nadchnout a bavit. Tak tomu je i při tancování, malování, výuce hudebky či dětského sboru :o).

Všechny umělecké kroužky (hudební kroužky, výtvarka, tancování) a angličtina pro děti, jsou v dopoledních hodinách a již jsou zahrnuty v ceně školného!!!

Děti vedeme také ke zdravému životnímu stylu a k pohybu, který je pro děti velmi důležitý. V nabídce ostatních odpoledních kroužků naleznete také Sportovně-tenisový kroužek, který probíhá na tenisových kurtech téměř přes ulici školky.

Taneční kroužky

je určen především dětem, které jakmile slyší hudbu, nevydrží postát či sedět a "šije to s nimi". Pokud máte zrovna takové dítko, je to první signál, že bude taneční hodiny milovat.

Hudební kroužky

je pro všechny děti, které rády poslouchají hudbu, neustále si něco prozpěvují a přitahují je hudební nástroje. Pokud máte doma takového potomka, sem s ním.

Výtvarné kroužky

je vhodný pro děti, které mají ručky nenechavé a stále by něco vytvářely. Možná jste rodiče dítěte, které „zkrášlilo“ nejednu zeď či stůl.

Sportovní kroužky

Judo pro děti, Jóga pro děti, angličtina nebo sportovně tenisový kroužek. Ve školce máme bohatou nabídku odpoledních kroužků pro děti.

Anglicko-umělecká třída

Bohatý umělecký program a perfektní znalost angličtiny? To je umělecká třída s každodenní výukou anglického jazyka pod vedením rodilé mluvčí.

„Jsme víc než Anglická školka“

čtěte více...

Česko-umělecká třída

Třída Opiček (2-3 roky) a Třída Ptáčků (3-6 let)

Náš nadstandardní umělecký program rozvíjí děti a jejich nadání přirozeným způsobem.  Děti se učí prostřednictvím her s ohledem na jejich věk a individuální schopnosti.
   
„Jsme školka, kam budete rádi chodit i Vy“

čtěte více....

Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku