Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Umělecké kroužky pro děti

Koncepce všech uměleckých oborů je samozřejmě ŠKOLA HROU. Ze zkušenosti víme, že děti je třeba nadchnout a bavit. Tak tomu je i při tancování, malování, výuce hudebky či dětského sboru :o).

Všechny umělecké kroužky (hudební výchova, výtvarka, tancování) a angličtina pro děti, jsou v dopoledních hodinách a již jsou zahrnuty v ceně školného!!!

Taneční kroužek

je určen především dětem, které jakmile slyší hudbu, nevydrží postát či sedět a "šije to s nimi". Pokud máte zrovna takové dítko, je to první signál, že bude taneční hodiny milovat.

Hudební kroužek

je pro všechny děti, které rády poslouchají hudbu, neustále si něco prozpěvují a přitahují je hudební nástroje. Pokud máte doma takového potomka, sem s ním.

Výtvarný kroužek

je vhodný pro děti, které mají ručky nenechavé a stále by něco vytvářely. Možná jste rodiče dítěte, které „zkrášlilo“ nejednu zeď či stůl.

Další kroužky

V naší školce máme i další kroužky, které otevíráme dle zájmů rodičů a jejich děti (plavání, angličtina pro děti, jóga).

Soukromá mateřská umělecká školka MuŠka, Praha 10, Edisonova 27


Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“