Školka, kam budete rádi chodit i Vy

Fotogalerie

Partneři a projekty EU

Umělecký vzdělávací program

Soukromá mateřská školka MuŠka| Umělecký vzdělávací program

Koncepce všech uměleckých oborů je samozřejmě ŠKOLA HROU. Ze zkušenosti víme, že děti je třeba nadchnout a bavit. Tak tomu je i při tancování, malování, výuce hudebky či dětského sboru :o).

Všechny umělecké kroužky (hudební výchova, výtvarka, tancování) a angličtina pro děti, jsou v dopoledních hodinách a již jsou zahrnuty v ceně školného!!!

Taneční kroužek

je určen především dětem, které jakmile slyší hudbu, nevydrží postát či sedět a "šije to s nimi". Pokud máte zrovna takové dítko, je to první signál, že bude taneční hodiny milovat.

Hudební kroužek

je pro všechny děti, které rády poslouchají hudbu, neustále si něco prozpěvují a přitahují je hudební nástroje. Pokud máte doma takového potomka, sem s ním.

Výtvarný kroužek

je vhodný pro děti, které mají ručky nenechavé a stále by něco vytvářely. Možná jste rodiče dítěte, které „zkrášlilo“ nejednu zeď či stůl.

Další kroužky

Logopedie, jóga pro děti, angličtina nebo sportovně tenisový kroužek. To jsou další kroužky, které ve školce máme pro naše děti.

Anglicko-umělecká třída

Bohatý umělecký program a perfektní znalost angličtiny? To je umělecká třída s každodenní výukou anglického jazyka pod vedením rodilé mluvčí.

„Jsme víc než Anglická školka“

čtěte více...

Česko-umělecká třída

Náš nadstandardní umělecký program rozvíjí děti a jejich nadání přirozeným způsobem.  Děti se učí prostřednictvím her s ohledem na jejich věk a individuální schopnosti.
   
„Jsme školka, kam budete rádi chodit i Vy“

čtěte více....

Vize: „Vychovávat děti k lásce k umění už v nejranějším věku“

Cíl naší školky: „Vzdělávat děti v oblasti umění v láskyplném a radostném prostředí plném podpory, povzbuzení a porozumění“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku