A preschool where you would like to go

Photo gallery

Partners and EU projects

News

<em class="default-language">Odpolední kroužky v MuŠce aktualizace 9.10.2020</em>

09.10.2020

Vážení rodiče,

vzhledem k novým vládním opatřením z 8.10.2020 jsme bohužel nuceni na následující dva týdny zavřít odpolední kroužky v MuŠce.

O své lekce rozhodně nepřijdete, budeme vše nahrazovat v druhém pololetí. Otevřeme jakmile to situace (a vláda) trochu dovolí...

Děkujeme Vám za přízeň, přejeme pevné zdraví a snad se uvidíme opět v týdnu od 26.10.2020. Za celý tým školky MuŠka mohu říct, že již teď se na tento moment těšíme.

Dopolední umělecké kroužky pro děti z MuŠky však samozřejmě běží beze změny dál (dopolko zpívat můžeme😉🙏) a to včetně logopedie, klubu nadaných dětí. Sportovně-tenisový kroužek bude též probíhat a to do doby, kdy budou moci být děti s trenérem venku.

 

Děkujeme Vám za přízeň.

 

Krásný víkend a pevné zdraví

 

Tým školky MuŠka

 

 

 

5.10.2020

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali o změnách, které nastanou v Odpoledních kroužcích u nás v MuŠce od 5.10.2020 a to z důvodu nařízení č. 15/2020 Hygienické stanice hlavního města Prahy.

Všechny kroužky v naší školce jsou založeny na individuálním přistupu v malém kolektivu, tedy podmínku max 10 osob splňuje každý kroužek. I v této nelehké situaci chceme dál přinášet dětem radost z pohybu, hudby a tvoření a proto se snažíme zachovat co nejvíce normální provoz. Nicméně k některým opatřením dochází i u nás.

Sbor = výuka nebude probíhat od 5.10. do 18.10.2020 - lekce které odpadnou budou přesunuty do dalšího pololetí o lekce rozhodně nepřijdete.

Joga + Tanec = kroužky probíhají normálně beze změny - děti nosí roušky ve společných prostorách

Velký muzikant = výuka bude probíhat, ale bez zpěvu. Paní učitelka má připraveny jiné zajímavé činnosti spojené více s rytmikou a hudebními nástroji. NOVĚ - děti budou mít roušku i v průběhu lekce.

Keramicko - výtvarný kroužek = výuka bude probíhat, ale NOVĚ děti budou mít roušku i v průběhu lekce.

 

Všechny ostatní kroužky, které jsou v rámci školky pro děti z MuŠky běží bez jakýchkoliv změn vesele dál. Týká se to všech kroužků jako dopolední tancování, hudebka, výtvarka, logopedie, sportovně - tenisový kroužek, joga pro děti atd.

 

Děkujeme Vám za pochopení a za Vaši přízeň.

 

Tým školky MuŠka

 

MuŠka – Kindergarten cooperating with the Mensa of the Czech Republic

04.08.2020
MuŠka – Kindergarten cooperating with the Mensa of the Czech Republic

title:  "MuŠka – Kindergarten cooperating with the Mensa of the Czech Republic"

During the existence of the MuŠka kindergarten, we have met several children who were exceptionally intellectually gifted. These children gave us inspiration and this past school year we established close contact with the organization Mensa of the Czech Republic. Our teacher, Bc. Mirka Klofáčová, completed several trainings in the Mensa NTC method and we are happy to be allowed to use the title: " Kindergarten cooperating with the Mensa". Thanks to this we can further stimulate gifted children. We have decided to create a new Club of Gifted Children that starts in September, where the teacher will be able to focus on the children and their further intellectual development.

První příměstský tábor úspěšně za námi!

07.07.2020

První příměstský tábor úspěšně za námi!

Zdravíme z MuŠky!

U nás v MuŠce už jsou prázdniny v plném proudu. První letošní příměstský tábor je již úspěšně za námi. Tento týden si děti užily keramicko-sochařské tvoření s paní učitelkou Péťou Vychytilovou.

Děti vyráběly z keramické hlíny o sto šest a rodiče se můžou těšit na krásné výrobky. Někdo přinese domů draka, někdo jednorožce, Pata a Mata nebo dokonce kuličkovou dráhu! Kreativitě se tady meze nekladou. Ve volných chvílích paní učitelka hrála na klavír a děti zpívaly, tancovaly nebo hrály na sochy. Protože nám většinou počasí přálo, všichni trávili spoustu času na zahrádce. No, bylo to super. Teď již probíhá další příměstský tábor "S písničkou kolem světa", kde si  také uživáme spousty zábavy.

O těch letošních prázdninách nás ještě čeká Logopedický týden, Na vlně moderního tance, Moře angličtiny, Indiánské léto s jógou, Taneční týden s pohádkovými postavami a na závěr Sborové zpívání pod vedení ředitelky školky MuŠka Jany Křížové.

Na fotky a video z keramicko-sochářskéh týdne se můžete podívat v uzamčené galerii https://www.rajce.idnes.cz/ (pouze pro klienty školky)

Přejeme Vám krásné léto

Tým školky MuŠka

Total records: 5

Vision: „To raise children to art love at an early age“

The aim of our preschool: „To educate children in the field of art in a loving and joyful environment full of support, encouragement and understanding“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku