A preschool where you would like to go

Photo gallery

Partners and EU projects

News

<em class="default-language">Příměstské tábory v MuŠce 2021!</em>

13.04.2021

Příměstské tábory v MuŠce 2021!

Letní školka v MuŠce pro Vaše děti!

 

Nenechte zahálet své děti v létě! Děti čeká každý týden nová prázdninová dobrodružství s kamarády a přitom se toho spousty naučí. Opět nás čeká léto plné jógy, angličtiny, tance a hudby a to vše na krásné školní zahradě a v prostorách soukromé mateřské školky MuŠka.

Náš skvělý zkušený pedagogický tým a inspirativní prostředí soukromé školky Vám zaručuje to nejlepší pro Vaše nejmenší děti! Máme rádi individuální přístup nejen u nás ve školce, ale také právě na těchto příměstských táborech. Každý tábor pořádáme jen pro malý počet cca 12 dětí.

Na tábory můžete přihlásit děti od 3 do 7 let.

Cena za týden je 3 403,- Kč (při registraci více týdnů a sourozenců cena 3063,- Kč)

Cena oběda 59,- Kč (oběd je účtován zvlášť, zpětně po skončení tábora, dle skutečně odchozených dní)

 

Chcete Vaše dítě přihlásit na příměstský tábor v MuŠce?


REGISTRACE ZDE

 

Pro koho jsou příměstské tábory vhodné?

Na tábor můžete přihlašovat děti od 3 do 7 let. Je možné přihlásit dítě pokud je mu již 8 v případě, že je zvyklé hrát si i s mladšími dětmi než je ono samo. Naopak ty mladší by si měly umět říct o záchod a být alespoň trochu zvyklé vydržet den bez maminky. Naše tábory jsou koncipované na malý počet cca 12 dětí.

 

Jak probíhá tábor a stravování?

Snažíme se být s dětmi co nejvíce venku, užívat si sluníčka a čerstvého vzduchu. Děti jsou často na naši rozlehlé zahradě školky nebo chodí do nedalekého Hostivařského parku. Na výukové lekce mají děti v MuŠce taneční sál, výtvarný ateliér a hudebnu.

Svačinky dětem připravuje naše zkušená paní kuchařka, která vyrábí domácí pribináčky, křupavé toustíky a mnoho skvělých pomazánek. Staráme se o to, aby děti dostávaly vždy pestrou a vyváženou stravu obohacenou o produkty zdravé výživy, bio potravin a aby v jídelníčku nechybělo ovoce a zelenina. Děti však do jídla rozhodně nenutíme.

 

Platební podmínky

Rezervace je závazná po zaplacení zálohy ve výši 1 500,- Kč za každý Vámi zvolený týden. Rezervační poplatek je obvykle nevratný. Pouze v případě, že se příměstské tábory nebudou moci konat z důvodů vládních a epidemiologických nařízení Vám budou všechny platby ve 100 % výši vráceny zpět.

We are having fun with snow!

12.01.2021

Private Art Prescholl Prague

 

 

We are having fun with snow!

January started with a lot of fun. We have winter now and recently even snow. The children can play in the garden or on a nearby hill. They made snowmen, even a small igloo and were riding on a snow sledge. Have a look by yourselves about the excitement of our children. You can find more in our photo gallery.

 

The MuŠka team

Private Art Prescholl Prague

Private Art Prescholl Prague

Private Art Prescholl Prague

Halloween party

31.10.2020

Halloween party at Private Art-Preschool MuŠce

soukroma skolka Praha skolka MuSka

 

In October, a big Halloween party took place in the preschool MuŠka. Before the celebration started, the teachers together with the children made scary paintings. Monkeys halved an apple and after soaking them in orange color they imprinted them on a paper and created so a beautiful pumpkin. Also, they used finger paints to make patterns on a paper, completed them with eyes, feet, and so created a Halloween monster. Birds and Butterflies applied a ghost pattern to the paper and tapped the paper with their fingers soaked in paint, then uncovered the pattern and thus produced a beautiful ghost.

 

 

soukroma skolka Praha skolka MuSka

Each class addressed the party in their own way, but they had all a lot of fun. The great atmosphere in the kindergarten was completed by beautiful costumes of the children and also the decorations that hung all over the kindergarten.

 

Each class either carved pumpkins or decorated their surface. The results were amazing. Some decorated pumpkins were placed on the street in front of the preschool. The children also enjoyed dancing. Birds and Butterflies learned a scary song and dancing with ghosts.

 

 

soukroma skolka Praha skolka MuSka

soukroma skolka Praha skolka MuSka

MuŠka celebrated 7th birthday

26.10.2020

Our private preschool MuŠka celebrated 7th birthday this October. Of course, we made a big kindergarten party, this time without parents. Our kindergarten has been here for you and your children for 7 years. And we, the MuŠka team, are glad that we have a great background, nice colleagues and wonderful children.

When the children entered the decorated dance room and saw a table full of presents, their eyes lit up completely and they couldn't wait to unwrap it. Before that, everyone in MuŠka sang „Happy Birthday“ and enjoyed a cake. Then children played games outside, such as a “chair game”.

 

Thanks again to the parents for the beautiful gifts, the children were excited about them and immediately played with them.

We wish MuŠka much more beautiful years, many wonderful parents and children and a great teachers.

 

The MuŠka team

 

MuŠka – Kindergarten cooperating with the Mensa of the Czech Republic

10.10.2020
MuŠka – Kindergarten cooperating with the Mensa of the Czech Republic

title:  "MuŠka – Kindergarten cooperating with the Mensa of the Czech Republic"

During the existence of the MuŠka kindergarten, we have met several children who were exceptionally intellectually gifted. These children gave us inspiration and this past school year we established close contact with the organization Mensa of the Czech Republic. Our teacher, Bc. Mirka Klofáčová, completed several trainings in the Mensa NTC method and we are happy to be allowed to use the title: " Kindergarten cooperating with the Mensa". Thanks to this we can further stimulate gifted children. We have decided to create a new Club of Gifted Children that starts in September, where the teacher will be able to focus on the children and their further intellectual development.

První příměstský tábor úspěšně za námi!

07.07.2020

První příměstský tábor úspěšně za námi!

Zdravíme z MuŠky!

U nás v MuŠce už jsou prázdniny v plném proudu. První letošní příměstský tábor je již úspěšně za námi. Tento týden si děti užily keramicko-sochařské tvoření s paní učitelkou Péťou Vychytilovou.

Děti vyráběly z keramické hlíny o sto šest a rodiče se můžou těšit na krásné výrobky. Někdo přinese domů draka, někdo jednorožce, Pata a Mata nebo dokonce kuličkovou dráhu! Kreativitě se tady meze nekladou. Ve volných chvílích paní učitelka hrála na klavír a děti zpívaly, tancovaly nebo hrály na sochy. Protože nám většinou počasí přálo, všichni trávili spoustu času na zahrádce. No, bylo to super. Teď již probíhá další příměstský tábor "S písničkou kolem světa", kde si  také uživáme spousty zábavy.

O těch letošních prázdninách nás ještě čeká Logopedický týden, Na vlně moderního tance, Moře angličtiny, Indiánské léto s jógou, Taneční týden s pohádkovými postavami a na závěr Sborové zpívání pod vedení ředitelky školky MuŠka Jany Křížové.

Na fotky a video z keramicko-sochářskéh týdne se můžete podívat v uzamčené galerii https://www.rajce.idnes.cz/ (pouze pro klienty školky)

Přejeme Vám krásné léto

Tým školky MuŠka

Total records: 7

Vision: „To raise children to art love at an early age“

The aim of our preschool: „To educate children in the field of art in a loving and joyful environment full of support, encouragement and understanding“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku