A preschool where you would like to go

News

<em class="default-language">Příměstské tábory v MuŠce pro děti 3-12 let</em>

27.02.2023

Příměstské tábory pro děti 3 - 12 let

 

Nenechte zahálet své děti v létě! Děti čeká každý týden nová prázdninová dobrodružství s kamarády a přitom se toho spousty naučí. Opět nás čeká léto plné hudby, angličtiny, výtvarky a tance! To vše na krásné školní zahradě, v prostorách Studia MuŠka nebo s těmi menšími dětmi v soukromé mateřské umělecké školce MuŠka.

 

I letos jsme pro vaše děti připravili oblíbené příměstské tábory v MuŠce. Tentokrát díky novým skvělým prostorům máme příměstské tábory nejen pro věkovou skupinu 3-7 let ale také pro větší děti 7-12 let. Děti se můžou těšit na lektory, které ze Studia MuŠka již znají. Na příměstských táborech se potkají s Janou Sofií Stránskou, Petrovou Vychytilovou, Michalem Křístkem a dalšími …

 

Náš skvělý zkušený pedagogický tým a inspirativní prostředí Studia MuŠka či soukromé školky MuŠka Vám zaručuje to nejlepší pro Vaše děti! Máme rádi individuální přístup nejen ve školce, na kroužkách pro děti, ale také právě na příměstských táborech. Každý tábor pořádáme jen pro malý omezený počet cca 10-15 dětí.

 

Přihlašování na příměstské tábory probíhá přes stránky Volnočasového Studia MuŠka.

 

<em class="default-language">Lektorka výtvarky a keramiky</em>

01.02.2023

Hledáme lektorku Výtvarky a Keramiky do našich dopoledních i odpoledních kroužků do Mateřské umělecké školky MuŠka (Praha 10 Petrovice) V případě zájmu o jakoukoliv spolupráci, kontaktujte prosím  ředitelku Janu Křížovou, dipl. um. tel.: 774 426 009, případně email info@muskaskolka.cz.

<em class="default-language">Nové odpolední kroužky Studio MuŠka</em>

12.01.2023
<em class="default-language">Nové odpolední kroužky Studio MuŠka</em>

 

Od druhého pololetí pro Vás máme novou nabídku dalších kvalitních odpoledních kroužků pro Vaše děti. Nově jsme otevřeli krásné prostory volnočasového Studia MuŠka.

Přihlašování na kurzy je již spuštěno na stránkách STUDIO MUŠKA.

Nově jsme pro Vaše děti otevřeli například Latinsko-americké tance nebo Dramatický kroužek pro děti a mnoho dalších. Kompletní nabídku naleznete na stránkách STUDIO MUŠKA.

<em class="default-language">We are looking for English speaking teacher</em>

18.12.2022

 

Our preschool MuŠka is a unique art preschool offering the highest standards of music, dance and art education in Czech and English languages. We employ high quality, young and creative staff because we believe that our children deserve the best education and learning experience. Join our friendly team and you will be given opportunities to further develop your knowledge, skills and understanding about excellence in learning and teaching.

 

ENGLISH TEACHER IN PRESCHOOL

We are looking for a qualified and experienced teacher.

 

 

General requirements

 • Native speaker or Excellent English
 • Pedagogical education and experience working with children in preschool
 • Team player, good communication skills and excellent professional conduct.
 • Artistic skill is an advantage.


We offer

 • Financial evaluation
 • A generous benefits package including, free school lunches, 8 weeks holidays
 • Working in young and friendly team
 • Small class sizes
 • Start in March 2023. Full – time job.

 

If you are interested in joining our team, please send your application letter immediately to Jana Křížová, director at MuŠka info@muskaskolka.cz, or call +420 774 426 009.

<em class="default-language">Studio MuŠka - Den otevřených dveří</em>

02.12.2022
<em class="default-language">Studio MuŠka - Den otevřených dveří</em>

 

Vážení rodiče,

nově vznikající volnočasové Studio MuŠka Vás zve na Den otevřených dveří, dne 10.12.2022. Během celého dne se můžete těšit na ukázky, hudebních, výtvarných a tanečních lekcí pro nejen děti, ale i dospělé.

Studio MuŠka navazuje na hlubokou historii odpoledních kroužků v Mateřské umělecké školce MuŠka. Díky většímu prostoru jsme rozšířili nabídku volnočasových aktivit a to nejen pro předškoláky, ale i školáky a dospěláky.

Studio nabízí krásný taneční sál s velkými zrcadly a baletními tyčemi a také multifunkční výukovou místnost nejen pro hudební a výtvarné kurzy, ale také pro semináře. Vice informací naleznete na webových stránkách www.studiomuska.cz

Těšíme se na setkání s Vámi.

 

<em class="default-language">Podzim v MuŠce</em>

22.11.2022

Podzim je skoro za námi a my jsme v tomto období zažili spoustu zážitků a krásných akcí. Podzim jsme odstartovali narozeninovou oslavou školky MuŠka. Naše školka oslavila již 9. výročí a je tu pro vás již 10 školní rok. Velice nás těší vaše přízeň a i nadále se budeme snažit vést děti k umění hravou formou.

V říjnu nám přálo počasí a tak jsme vyrazili do nedalekého Milíčovského háje hledat skřítky, také jsme podnikly výlet do pražské Botanické zahrady v Troji na výstavu dýní. A u dýni jsme zůstali i další týden, to jsme si užili Halloweenskou akci s rodiči.

Hurááá očekávaná první přespávačka v tomto školním roce. Školka se na noc stala hradem Brtníkem a dětičky si užily pyžamovou party na téma Ať žijí duchové.

V listopadu jsme se dali na výrobu a vyzdobili jsme si školku krásnými draky. Týden poté jsme šli na louku a užili si drakiádu. Drakům jsme museli trošku pomoc aby létali, ale dokázali jsme to. Draci vzletěli vzhůru.

<em class="default-language">Hledá se učitelka do soukromá mateřské školy MuŠka</em>

08.11.2022

Jsme akreditovaná Mateřská umělecká školka MuŠka na Praze 10 s uměleckým a anglickým vzdělávacím programem. Každé dítě u nás má individuální přístup, který dětem umožní naplno se rozvíjet. Kvalitní tým lidí je pro vzdělávání a péči o děti velmi důležitý a proto zaměstnáváme jen kvalifikované zaměstnance, které práce baví.

 

Učitelka/Pedagog v Soukromé mateřské školce MuŠka

V práci se vracíme zpátky do dětství. Dává nám radost, hodně smíchu i moře zábavy. Jste kvalifikací pedagog se vzděláním předškolní a mimoškolní pedagogiky a potřebujete změnu?

Pak hledáme právě Vás, abyste ve školce MuŠka pečovali o naše zlatíčka. S láskou a trpělivosti. Abyste se pro ně stali parťákem i vzorem, a abyste je dobře připravili do základní školy.

 

Co by Vám nemělo chybět

 • Pozitivní a láskyplný vztah k malým dětem
 • základní pedagogické vzdělání nebo alespoň kurz Asistenta pedagoga
 • Klientský přístup - komunikace s rodiči je důležitou součásti Vaší práce
 • Čeština jako rodný jazyk
 • výtvarné dovednosti či hra na hudební nástroj, pohybové hry (výhodou nikoliv nutnou podmínkou)
 • základní komunikativní znalost angličtiny
 • praxe ve školce výhodou

Co na Vás v naší školce čeká

 • skvělá parta jako jeden tým
 • krásné prostředí, kde se cítíte jako doma
 • ohodnocení za Vaši dobrou práci
 • pohodová, kreativní a individuální práce s malým počtem dětí
 • práce na plný pracovní poměr
 • termín nástupu dle domluvy, nejpozději však 1.3.2023

Tým je pro nás důležitý, proto si musíme vzájemně padnout do oka. Pro začátek pošlete svůj životopis na email info@muskaskolka.cz a my se Vám ozveme. Nebo přímo kontaktujte paní ředitelku Janu Křížovou na telefonu 774426009.

Těšíme se na Vás

Tým školky MuŠka

 

Soukromá máteřská umělecká školka MuŠka, Edisonova 27/21, Praha 10 - Petrovice

<em class="default-language">Hledáme Lektorku tance do MuŠky</em>

19.10.2022

Hledáme lektorku tance do našich dopoledních i odpoledních kroužků ve školce MuŠka! V případě zájmu o jakoukoliv spolupráci, kontaktujte prosím paní ředitelku Janu Křížovou, dipl. um. tel.: 774 426 009, případně email info@muskaskolka.cz

<em class="default-language">Zahájení nového školního roku</em>

02.09.2022

Tímto prohlašujeme nový školní rok za úspěšně zahájený! Byla to velká slavnost 1. září u nás v MuŠce. Na zahradě všude samé bubliny, malování na obličej a spousty legrace! Snad ani jedna slzička nikde nebyla vidět.

Krásné září všem!

Total records: 13
« < 1 2 > »

Vision: „To raise children to art love at an early age“

The aim of our preschool: „To educate children in the field of art in a loving and joyful environment full of support, encouragement and understanding“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku