A preschool where you would like to go

Photo gallery

Virtual tour

Sponsors and partners

Our team

The private preschool MuŠka employs enthusiastic teachers with high professional and pedagogical qualifications who understand the individual needs of individual children. We know that a good team of people is very important for education of children and childcare.

We select the best for our team, for whom their work is also a great hobby.

Jana Křížová, dipl. um. – ředitelka školky

Vystudovala obor předškolní a mimoškolní pedagogika na střední pedagogické škole v Praze, a operní zpěv na Konzervatoři. Má mnohaleté zkušenosti v soukromých mezinárodních školkách i v umělecké branži. Je spoluzakladatelkou školky MuŠka, kterou vede ji již 7. rokem.

Jana se celý svůj život věnovala dětem a umění. Navštěvovala ZUŠ (zpěv a balet) a zpívala v Kühnově dětském sboru. Při studiu učila zpěv na základních uměleckých školách a vedla dětské sbory. Příležitostně zpívala v divadlech a koncertovala. Po ukončení studia na konzervatoři pracovala v několika soukromých mezinárodních školkách a podílela se na vzniku hudební skupiny pro děti Myš a Maš. Již od svých 17 let chtěla mít vlastní školku, protože práce s dětmi je celý její život. Je maminkou dvou krásných holčiček.

Email: krizova@muskaskolka.cz, tel.:774 426 009

Ing. Michaela Přibylová - manažerka školky

Vystudovala Podnikohospodářskou fakultu na Vysoké škole ekonomické v Praze. Pracovala v Praze a v Německu v nadnárodních společnostech v odděleních marketingu. Míša je spoluzakladatelkou školky MuŠka, na jejímž vedení se podílí již 7. rokem. Muška školka se pro ni stala ideálním spojením a seberealizací všech oblastí jejího života. V současné době je na mateřské dovolené s ročním chlapečkem.

Umění – nejvíce však hudba - se do jejího života významně prolíná od dětství. Jako dítě navštěvovala Kühnův dětský sbor a ZUŠ - obor housle. Osm let působila v Pražském studentském orchestru, který má dlouholetou tradici a je aktivní i v zahraničí. Díky němu si hudbu zamilovala a ráda tuto lásku předává dál nejen svým dvěma dětem, ale i dětem v MuŠce. Dodnes se aktivně věnuje hře na housle v Bumuvě komorním orchestru.

Email: pribylova@muskaskolka.cz, tel.: 776 660 721

MgA. Vítězslava Gajerová, učitelka ve školce, lektorka tance a jógy pro děti

Slávka se ve svém životě vždycky s láskou věnovala tanci a dětem. Vystudovala vysokou školku HAMU v Praze, obor metodika klasického tance a posléze absolvovala vyšší odbornou školu, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Slávka je paní učitelka ve třídě Ptáčku se stýlým úsměvem ve tváři. Děti ve školce ji doslova milují.

Od malička navštěvovala baletní přípravku ve Státní opeře Praha a následně studovala na 1. soukromé taneční konzervatoři v Praze (dnes Taneční konzervatoř Ivo Váni-Psoty). Učila v různých tanečních studiích a v mezinárodní školce. Vyučovala taneční výuku pro malé děti nebo moderní tanec pro dospělé. Ve školce MuŠka vedla tanečky od samého vzniku školky. Tuto roli však od září 2016 předala své kolegyni.

Bc. Mirka Klofáčová – učitelka ve školce

Mirka má s prací učitelky v mateřské škole dlouholetou zkušenost. Střední pedagogickou školu vystudovala v Litoměřicích a následně úspěšně dokončila bakalářské studium speciální předškolní pedagogiky v Ústí nad Labem. Po mnoha letech práce v přeplněných třídách státních mateřských škol se v malém kolektivu dětí ve školce MuŠka těší na to, že se každému bude moci individuálně věnovat.

Nemá ráda nudu, proto se snaží vždy pro děti připravit něco poutavého a inspirativního. Vždy raději opustí zajeté cestičky a podnikne s vašimi dětmi dobrodružnou výpravu, bude experimentovat s různými druhy pokusů a bude se snažit předat dětem kus své lásky k přírodě a hlavně ke zvířatům.

Agnes Costa e Silva - učitelka anglické třídy Butterflies

Agnes má vystudovanou pedagogiku pro předškolní děti a je to paní učitelka s neuvěřitelně pozitivní energií. Je původem z Brazílie, kde 9 let působila v místní mateřské škole. Následně se přestěhovala do USA, kde dělala Au pair 6 let. V Americe se seznámila s budoucím českým manželem, se kterým má dvě holčičky.

V Praze žije se svou rodinou již 4 roky a celé tyto 4 roky pracovala v mezinárodní montessori školce. Agnes je člověk plný energie, má krásný vztah k dětem, které ráda mimo jiné podporuje v umění. Je nejen stále veselá, ale také velmi tvořivá.

Iveta Šádková

Iveta je paní učitelka malých opiček. S našimi nejmenšími dětičkami má opravdu mateřskou trpělivost. Dokáže je zaujmout a pobavit. Má vystudované pedagogické vzdělání, které si ještě doplňuje na Pedagogické fakultě UK. Své zaměstnání nebere jenom jako práci, ale i jako svůj koníček a určitý druh poslání.

Svoji práci zbožňuje a nevyměnila by ji za nic jiného. Tou nejkrásnější odměnou pro ni je upřímná dětská radost a nadšení dětí.

Bc. Petra Vychytilová – výtvarnice, lektorka výtvarné výchovy, kroužek flétny

O Petře by se dalo psát dlouho. Petra je úspěšná malířka, keramička, flétnistka a spisovatelka. Vydala pohádkovou knížku pro děti a absolvovala řadu výtvarných kurzů. Je certifikovaná floristka a členka Sdružení výtvarníků České republiky. Krom toho je též chápající maminkou tří děti.

Prošla ZUŠ obor flétna, tanečním kroužkem, Kühnovým dětským sborem a absolvovala řadu výtvarných kurzů (např. kurzem litografie na VŠ uměleckoprůmyslové, kurzem uměleckého řezbářství, reálnou kresbu atd.). Její záliby ji přirozeně dovedly až ke studiu Expresívních terapií se zaměřením na arteterapii na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity. Věnuje se psaní poezie i prózy pro dětské čtenáře. V lednu tohoto roku vydala, a zároveň ilustrovala pohádkovou knihu „Nastydlá strašidla“ kterou pokřtila v naší školce MuŠce.

Kateřina Anýžová

Katka vystudovala Obchodní Akademii v Praze. Ve volném čase se věnuje trénováním dětského aerobiku a pečením výborných dortů a koláčů. Katka také v rodinách hlídala malé děti a stala se tak velmi oblíbenou chůvou.

MgA. Zdeňka Vaculík Erlebachová – sbormistryně dětského sboru MuŠka

Česká operní pěvkyně a hudební pedagog MgA. Zdeňka Vaculík Erlebachová vystudovala Konzervatoř v Pardubicích, dále pokračovala v hudebním studiu na Akademii múzických umění v Praze ve třídě národní umělkyně Doc. Libuše Márové. V současnosti kromě sboru v MuŠce je sbormistrem přípravných oddělení prestižního Kühnova dětského sboru.

Zdeňka nastudovala deset operních a dvě činoherní role, které byly uvedeny na prestižních scénách českých divadel. Jako sólistka se věnuje také koncertní činnosti s českými regionálními orchestry a příležitostně v rámci různých kulturních programů vystupuje na ČT art a ČT2.

V současnosti je také aktivním hudebním pedagogem. Za svou osmiletou pedagogickou praxi působila jako sbormistr přípravných oddělení chlapeckého sboru Bonifantes Pardubice. V současnosti je sbormistrem přípravných oddělení Kühnova dětského pěveckého sboru, který je nejprestižnějším dětských sborem v České republice, dále pak jako sbormistr sboru Sluníčko – Pardubice, kde se věnuje režii dětských muzikálů. Její pedagogická činnost se nevztahuje pouze na hudební vyučování, ale také na aktivní výuku logopedie a dětské dramatiky.

MgA. Lucie Laubová – lektorka hudebního kroužku

Lucie je od září naší novou a zároveň skvělou lektorkou hudebního kroužku ve školce MuŠka. S dětmi má již velké zkušenosti mimo jiné i jako učitelka v soukromé mateřské školce.Lucie je milá paní učitelka, která se díky lásce k dětem začala věnovat výuce na ZUŠ na Praze 5, kde učí sólový zpěv a hudební nauku. Dokáže děti nejen zaujmout, vtáhnout do hudby, ale díky svým zkušenostem děti dobře připraví na budoucí ZUŠ.

Lucie Lubová je talentovaná operní pěvkyně, učitelka zpěvu a hudební nauky. Vystudovala operní zpěv na konzervatoři v Olomouci a poté se vzdělávala dále ve svém oboru na Akademii múzických umění v Praze.

Karolína Němcová - lektorka tanečků

Karolína již od školního věku věnovala veškerý volný čas tanci, zpěvu, moderní gymnastice, hře na flétnu a klavíru. Následně vystudovala prestižní osmiletou Taneční konzervatoř v Praze a nyní studuje na HAMU v Praze. Chce se stát kvalifikovaným pedagogem a předávat dětem vše, co ji samotnou těší celý život. Lásku k tanci.

Bc. Tereza Palanová, DiS.

Tereza se již ve třech letech začala věnovat moderní gymnastice. Plynule přešla z gymnastiky k baletu a vystudovala Taneční konzervatoř v Praze. S konzervatoří vystupovala v Národním a Stavovském divadle v baletech Šípková Růženka a Labutí jezero. V současné chvíli Terezka dokončuje magisterské studium na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy.

Terezka díky svému talentu získala již řadu tanečních stipendií na zahraniční taneční stáže a každoročně tak spolupracu je s předními světovými choreografy, mezi které patří například Terry Beeman, Florence Meregalli, a další. Na mezinárodní stáži WDM 2016 získala stipendium na AMDA New York. Tereza vystupuje se souborem Pop Balet také v projektu Tanecbook, kde získala roli hackera, v níž exceluje na baletních špičkách. Od roku 2015 je členkou JAD People u Yemiho A.D, s nimiž vystupuje na mnoha akcích a shows (např.: pro AVON, Adidas, Tvoje tvář má známý hlas). Od září 2017 účinkuje v muzikálu Krysař v divadle Kalich.

Mimo tancování se Tereza od pěti let věnuje také hře na klavír a zpěvu a každý rok vystupuje na koncertech hudební školy. Tereza je velice nadaná mladá tanečnice a výborná lektorka tance.

Andrea Pekařová

Andrea Pekařová je paní kuchařka, která umí výborné svačinky pro naše děti.


Vision: „To raise children to art love at an early age“

The aim of our preschool: „To educate children in the field of art in a loving and joyful environment full of support, encouragement and understanding“

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasít. V pořádku